Як вставити порожній рядок.

Сьогодні кожен автор чи видавництво, володіють хоч трохи письменницьким ремеслом, розуміють, що читачам завжди легше сприймати текст, коли він складається з декількох абзаців, розділених між собою порожніми рядками. І дійсно, якщо пробігтися мигцем по інтернет-сайтам, ми практично скрізь виявимо цю тенденцію. Для того щоб надати належну форму документу, важливо знати, як вставити порожню рядок .
Вам знадобиться
  • Мишка, клавіша "Enter", меню «Вставка».
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно знайти те місце в тексті, яке плануєте розділити порожнім рядком. Подумки поділіть текст на дві частини. Поставте курсор миші в кінці першої частини. Натисніть на клавіатурі клавішу Enter. Після цього друга частина тексту переміститься на рядок нижче. Таким чином відбудеться утворення двох нових абзаців, поділюваних порожнім рядком.
2
Якщо працюєте в програмі Microsoft Excel, вам слід виконувати інші дії, так як «вставити порожню рядок » там означає, що потрібно додати нову рядок таблиці. Щоб це зробити, просто клікніть по тій комірці таблиці, де ви хочете, щоб виявилася порожній рядок, і вона тут же там з'явиться.
3
Є й інший спосіб. Виділіть ту рядок в таблиці, після якої плануєте вставити порожню. У верхній панелі меню відкрийте середню вкладку «Вставка». Висунеться список. Клікніть пункт «Рядки». Після цих дій Excel вставить порожню рядок .
Зверніть увагу
Щоб скасувати вставку порожній рядки, клацніть розділ «Правка» - «Скасувати».
Корисна порада
У разі якщо абзаци не потрібні, можна просто задати тексту необхідний міжрядковий інтервал, відповідний за розмірами порожній рядку. Для цього відкрийте в панелі меню вкладку «Формат», потім «Абзац» - «Інтервал» - «Міжрядковий». Далі встановіть розмір інтервалу.