Як зробити фарбу для маркера. Як намалювати маркером на машинці крутий візерунок.

Графіті - одне з найбільш вільних коштів самовираження. В цьому жанрі не існує будь-яких заборон чи правил. Від місця, яке вибрав художник, залежить і спосіб зображення малюнка. Найчастіше графіті малюють фарбою або маркером. В російських великих містах малюють маркером набагато більше, ніж у Парижі чи Берліні.
Інструкція
1
Часом простіше самому зробити маркер, ніж купити його в магазині. Саморобні маркери дуже популярні серед графітчиків, так як магазинних вистачає ненадовго, і коштують вони не дешево.
2
Допоможемо початківцю графітчиків зробити маркер своїми руками: Візьміть для початку будь-який засіб для чищення взуття з м'якої вбираючою губкою на кінці.
3
Візьміть колер-пасту (або будь-яку іншу фарбу не рідкою консистенцією). Колер-паста продається в будь-якому будівельному магазині.
4
Додайте її в порожній тюбик з-під фарби для взуття, але не до країв, залиште місце. Можна розбавити масу спиртом або потрійним одеколоном.Размешайте. Маркер готовий!
5
Можна іноді до такої суміші додавати 1-2 баночки замазки (штриха), а замість колер-пасти використовувати звичайну аптечну зеленку. Тільки з замазкою будьте акуратніше, не переборщіть, інакше маркер задубіє.
6
І наостанок не забудьте: не кожен намальований малюнок є мистецтво, не кожна зроблена напис на стіні є графіті!
Незважаючи на те, що сьогодні в магазинах можна знайти маркери на будь-який смак і колір, вам може стати в нагоді навик виготовлення маркера власними руками. В маркер, виготовлений вручну, ви зможете залити будь-яку рідину (фарбу, масло або гліцерин), і такий маркер надасть вам істотну допомогу в технічної та ремонтної роботі і будь-який інший діяльності. Перевага подібного маркера також полягає в тому, що його виготовлення не коштуватиме вам грошей - вам будуть потрібні тільки корпуса від витраченої косметики.
Інструкція
1
Для створення маркера вам буде потрібно упаковка від використаного тонального косметичного засобу, що нагадує товстий довгий маркер. Вам підійде такий засіб, який витягується з упаковки допомогою викручування і видавлювання.
2
Розберіть упаковку від тонального засобу і ретельно промийте її, щоб усередині не залишалося слідів косметики. Щоб не зіпсувати упаковку майбутнього маркера, розбирайте її акуратно, намагаючись не пошкодити різьблення пластикових трубок.
3
Промивши ємності від тонального засобу, видаліть з них все непотрібні елементи - витягніть і викиньте пружинку, а також приберіть з упаковки обмежувач напрямку обертання, щоб ви могли не тільки видавлювати вміст упаковки, а й втягувати всередину нову рідину, як в випадку з багаторазовим шприцом.
4
Набравши будь-яку рідину всередину вашої ємності, закрутіть щільно упаковку, зніміть ковпачок і покрутіть корпус маркера спочатку в одну сторону, а потім в іншу, щоб переконатися, що ви все зробили правильно.
5
За допомогою обертового корпусу маркера ви зможете регулювати обсяг виходить рідини, що є зручною рисою такого саморобного маркера в будь-яких ситуаціях: від простого малювання до змазування якими-небудь рідинами радіодеталей і друкованих плат.