Як зробити пензлика на шапку. Як зробити пензлик з ниток для шапки.

Погодьтеся, мода міняється досить часто, однак шапочки з помпонами і пензликами все також популярні. Причому якщо якийсь час назад пензлики були доречні лише на дитячих виробах, то сьогодні ними із задоволенням декорують свої шапки і юні панянки.
Інструкція
1
Візьміть шматочок картону і виріжте прямокутник, який за своїм розміром буде трохи довше, ніж пензлик і шириною приблизно десять сантиметрів, по вузькій стороні повинен знаходитися шнур, на ньому в підсумку буде триматися пензлик.
2
Навколо довгої сторони прямокутника оберніть пряжу, якщо ви хочете отримати об'ємну кисть, то вам доведеться намотати «побільше» нитки.
3
Далі затягніть нитку, яка прокладена по вузькій стороні картонки. Намотану пряжу навпроти вузлика розріжте ножицями. Потім треба відрізати шматочок пряжі довжиною приблизно 30 сантиметрів.
4
Оберніть їм пензлик кілька разів нижче вузла на два сантиметри. Добре зав'яжіть. Ображати все нерівні кінці.
5
Изготовления шнура, на якому тримається пензлик: Для початку вирішіть, якої довжини має бути шнурок. Додайте ще третина до цієї довжини і відріжте шматок пряжі приблизно в чотири рази довше.
6
Складіть шматочок пряжі навпіл і з кожної сторони зробіть по вузлику. Що б було зручніше підвісьте кінець, наприклад на дверну ручку.
7
Починайте крутити пряжу, поки не побачите, що шнур вже щільно пліток, весь час намагайтесь його розтягувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zxAzjNwMjWA