Як зробити гру "поле чудес". гра поле чудес своїми руками.

Зробити гру "Поле чудес " своїми руками зовсім не складно, в неї з задоволенням грають і діти і дорослі. Полюбилася гра і шкільним вчителям, які використовують її як дидактичний прийом.
Вам знадобиться
  • різнокольоровий картон, ножиці, маркери і обертається стрілка.
Інструкція
1
В першу чергу, зробіть барабан: для цього потрібно розділити коло на сектори, і підписати значення для кожного осередку. Крім призових сум, вкажіть додатково сектор «нуль», при попаданні на який хід переходить до наступного гравця, сектор «банкрут», коли всі очки гравця обнуляються, сектор «плюс», що дозволяє відкрити одну букву і сектор «х2», умножающий окуляри вдвічі . Не варто забувати і про поле «приз», який дає можливість гравцю вгадати, де знаходиться приз і отримати його.
2
Інші поля позначте призовими сумами різного номіналу. Потім виріжте кілька однакових чорних квадратів, які закриватимуть букви загаданого слова.
3
Оскільки зробити крутиться барабан будинку проблематично, можна просто використовувати дитячу дзигу з прикріпленою до неї стрілкою.
4
В гру грає до 4 осіб, при цьому обов'язково наявність ведучого, який веде рахунок і записує суми виграшу гравців. Слово, написане на чистому аркуші паперу, закривають чорними квадратами, і гра починається. Якщо вдома є дошка для малювання, використовуйте її, написавши на ній букви і затуливши їх квадратами.
5
Важливо, щоб вони добре трималися і не зісковзнули під час гри. Правила гри прості і відомі всім, виграє той, хто зможе першим назвати загадане слово. Тому, витративши всього вечір на пристрій ігрового поля, можна довго грати в неї гравцям будь-якого віку, оскільки складність гри визначається складністю загаданого слова.
Дитячий день народження - відповідальний і радісне свято, в якому беруть участь не тільки батьки та родичі дитини, але і його однолітки - друзі з дитячого садка або школи. Завдання батьків - зробити свято цікавим і захоплюючим, щоб жодна дитина не нудьгував і не відчував незручностей. Існує безліч різних ігор, які можуть урізноманітнити день народження дитини, і ви можете провести для дітей веселу гру « Поле чудес».
Інструкція
1
В грі провідним може бути як дитина, так і хтось з її батьків. В останньому випадку дитині можна запропонувати стати помічником ведучого. Напишіть заздалегідь завдання для гри, які потрібно буде давати учасникам, і розділіть гру на три послідовних етапи, за якими підуть фінал і супер-гра.
2
Заздалегідь придумайте аналог барабана, який повинні крутити гравці - наприклад, расчертите на сектора коло з щільного картону, розфарбуйте його і напишіть в кожному секторі цифри, а також відзначте, які сектори означають отримання гарантованих призів.
3
Покладіть в центр поля невелику пляшку, обклеєну фольгою або будь-який інший блискучою папером - діти повинні крутити її, поки горлечко пляшки не вкаже на потрібний сектор поля. Завдання, які ви придумаєте для дітей, повинні так чи інакше стосуватися дня народження дитини - і питання, і відповіді мають об'єднуватися в тематику іменинника.
4
Підготуйте призи для дітей-учасників гри, а також підберіть окремий більш цінний подарунок для своєї дитини. Спільно з дитиною прикрасьте і оформите «телестудію», в якій буде проходити гра - розвісьте логотипи ігри, повітряні кулі та стрічки, встановіть табло, на якому будуть відкриватися відгадані букви.
5
Починати гру можна вже за святковим столом - запропонуйте дітям витягати папірці з жеребом, щоб визначити, хто буде брати участь в першій трійці гравців, а хто буде вступати в гру з наступними командами.
6
Коли діти потраплятимуть під час гри на сектора зі скриньками, пропонуйте їм солодкі призи, які вони можуть витягнути з вашої власної шкатулки або будь коробочки. Кожна дитина перед тим, як відгадати букву з загаданого слова, повинен представитися і привітати іменинника з днем народження.