Як розтягнути вікно.

Робоче вікно комп'ютера є частиною інтерфейсу системи. Але новачкам, тільки освоївся з найпершими азами управління власним персональним комп'ютером, цей термін незнайомий і напевно викличе очевидні труднощі при спробах розібратися в ньому. Якщо різноманітність меню в вікні може дещо збентежити, то невміння управляти його розмірами здатне доставити справжні незручності.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для того щоб розтягнути вікно , пересуньте курсор у верхній правий кут робочого вікна. Вам буде потрібно квадратний значок, що знаходиться між хрестиком закриття та рискою, яка його згортає. Таким чином, ви розгорнете вікно на весь екран. Одним клацанням лівої клавішею мишки по ньому ви досягнете бажаного результату. Повторним клацанням туди ж ви повернете колишні розміри вікна. Повністю розгорнути вікно можна й іншим шляхом. Для цього просто клацніть двічі мишкою по верхньому краю вікна, точніше, за його шапці. В цьому випадку зміни так само оборотні при повторному впливі.
2
Використовуйте стрілку курсора на краях віконця, якщо хочете вільно управляти його розміром. Порухайте курсором у будь-якого з країв, поки він не перетвориться в подвійну стрілку. Потім, затиснувши ліву кнопку миші, відтягніть край в сторону. Тип змін, який ви хочете задати, залежить від обраної боку віконця. Відповідно, висота змінюється при рогачі за нижній або верхній краю, а розтягування правого і лівого країв регулюють ширину. Правильну квадратну форму такими шляхами отримати не так легко. Якщо вам потрібно пропорційне квадратне робоче вікно , оттягивайте його, тримаючи курсор на одному з кутів. Тобто, ви можете розширювати або стискати вікно по діагоналі, цілком.