Як розбити вікно. пластикове вікно розбити.

На перший погляд може здатися, що навик безпечного і ефективного розбивання скла у віконній рамі не так вже й важливий. Але насправді ніхто не застрахований від випадків, коли саме це зможе допомогти вийти зі скрутного становища. Уявімо ситуацію, коли зачиняються балконні двері, і людина виявляється замкненим. На кухні не виключена плита, якщо не поквапитися, вода в каструлі википить, і пожежі не минути. Діяти необхідно швидко, рішуче, але акуратно - здоров'я все-таки дорожче. Схожих ситуацій може бути безліч, і зустрічаються вони досить часто.
Вам знадобиться
  • Підручні засоби,
  • взуття або одяг
Інструкція
1
ПодготовкаСначала потрібно провести підготовчу роботу. Існує три способи, за допомогою яких можна розбити скло у віконній рамі. По-перше, можна використовувати підручні засоби. Ними є все, що знаходиться в районі досяжності і виготовлено з досить твердого матеріалу. Підходящими предметами можуть бути стільці, табуретки, дошки, камені, горщики з квітами, інструменти та навіть дитячі іграшки. По-друге, можна використовувати одяг. Вона підійде практично будь-яка, але переважніше з щільною текстурою такни, наприклад, джинси. По-третє, добре підійде взуття, особливо з каблуком. Вибравши підходящий варіант, можна переходити до наступного кроку.
2
Рішучість і аккуратностьТеперь обраним предметом необхідно з силою вдарити по склу. Потрібно намагатися виробляти удари в одну точку для досягнення найкращого і більш швидкого результату.Якщо ж ви вирішили спробувати розбити скло за допомогою одягу, то її необхідно акуратно обернути навколо руки, якій проводитиметься удар. Акцент потрібно зробити на район кисті, т.к. саме ця частина буде піддана найбільшому тиску. Але не можна забувати і про лікті, оскільки можу поранити незахищену частину. Удар слід виробляти різко, переносячи тяжкість тіла на кулак. При цьому потрібно пам'ятати про правила предосторожності.Обувь можна використовувати двома способами: не знімаючи з ніг, справити сильний різкий удар каблуком, або одягти її на руку і діяти так, як у ситуації з одягом.
3
ПріборкаКогда скло успішно розбите, необхідно провести ретельну приборку приміщення. Великі осколки можна акуратно прибрати за допомогою віника. Що стосується дрібних осколків, вони таять в собі особливу небезпеку. Будучи майже непомітними, вони можуть легко поранити. Тому після проведення первинної прибирання, необхідно скористатися пилососом для досягнення найкращого результату.
Зверніть увагу
Яка б не була причина, по якій ви збираєтеся розбити вікно, потрібно мати на увазі правила обережності. По-перше, головне берегти обличчя від осколків: це значить, що під час удару необхідно відвернутися і при можливості накрити чим-небудь голову. По-друге, важливо закрити робочу руку. Для цього добре підійде одяг, поліетиленовий пакет або просто тканину. Отже, пам'ятаючи про ці нюанси, можна приступати безпосередньо до самої дії.
Корисна порада
Якщо не вийшло розбити скло з першої спроби, необхідно повторити дію з більшою силою. При утворенні тріщин слід повторити удар в центр пошкодженої частини, дотримуючись правил обережності.