Як розповісти про себе оригінально. Оригінальний розповідь про себе.

Розповісти про собі з інтересом і гумором зможе не кожен. Зазвичай ми перераховуємо основні дати, які ознаменувалися ключовими подіями в нашій біографії, і на основі почутої інформації про нас складають думку. Як підійти до цього питання більш оригінально, розглянемо далі.
Вам знадобиться
  • ватман, олівці
Інструкція
1
Почніть розповідь про собі з історії, яка перевернула сторінку вашого життя. Розкажіть, наприклад, як ви поступали в інститут або здавали держіспити. Швидше за все, ці події супроводжувалися не тільки вашим хвилюванням, а й «поросли» справжніми легендами. Так, дану історію можна закінчити позначенням спеціальністю, яку ви отримали. Почувши ваш пригодницький розповідь про вступ до ВНЗ або здачі іспитів, ваш партнер не тільки дізнається про вашу освіту, а й наочно побачить в вас риси винахідливого, життєрадісного і веселого людини, що завжди йде в плюс.
2
Оригінально розкажуть про вас не слова, а улюблена справа. Запросіть незнайому людину в «свою» середу. Наприклад, ви - викладач іноземної мови. Нехай ваш незнайомець відвідає урок, який ви будете вести. Швидше за все, ви не станете йому приділяти багато часу, адже вам треба встигнути відповісти на численні запитання учнів. І це не важливо. Коли у людини горять очі, і він з усією душею підходить до справи - це красномовніше будь-яких слів. Незнайомець побачить, як ви розкриваєте в розмові зі своїми підопічними, наприклад, як ви серйозні, коли настає час навчання новому матеріалу, або як ви веселі, коли невдачливий учень відпускає жарт.
3
Творчий підхід. Візьміть ватман і намалюйте основні моменти життя, які змінили ваше сприйняття навколишнього світу. Напевно, у кожної людини траплялися ключові події, після яких він став жити інакше. Наприклад, перші дні в школі, зустріч коханої людини або подорож за океан. Намалюйте так, як це у вас вийде, а потім запропонуйте вашому знайомому самостійно розповісти про вас те, що він зрозумів з вашого малюнка. Безсумнівно, ви проведете весело час, а «намальована біографія» ще довго залишиться в пам'яті у вашого знайомого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-RCS5lNGF5c