Як зробити картинки на футболки.

Іноді хочеться зробити щось оригінальне, своїми руками, собі на пам'ять. Щось чого в інших немає. Коли в магазині купуєш, наприклад, футболку, завжди є ймовірність, що зустрінеш когось в такий же. Але завжди можна зробити свою, якої ні в кого не буде.
Вам знадобиться
  • Футболка без малюнка, щільний папір, малюнок, картон (для фіксування), фарба для тканини (або термопапір), праска.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати малюнок для майбутньої футболки. Це може бути зображення будь-якої події, яка сталася в житті, або будь-яка вподобана картинка. На цьому етапі потрібно трохи пофантазировать.Необходимо нанести малюнок на щільний папір і зробити два трафарети, за якими буде нанесена фарба. Перший трафарет буде відповідати контуру малюнка. На другому трафареті будуть частини малюнка, що мають інший колір.
2
Щоб не зіпсувати футболку, необхідно попередньо потренуватися в нанесенні на шматочку будь непотрібної тканини. Потрібно розправити ту ділянку тканини, на який буде наноситися фарба, і зафіксувати його. Для цього підійде картон, так як його можна буде вставити в футболку.Далее необхідно накласти перший трафарет і зафарбувати його на потрібному місці.
3
Після того як фарба підсохне, потрібно домалювати елементи за допомогою другого трафарета.Для закріплення, нанесену фарбу зазвичай необхідно пропрасувати праскою.
4
Існує інший спосіб. Для нього необхідна термопапір, на якій роздруковується малюнок за допомогою струминного принтера. Робиться будь-яке зображення (дзеркально розгорнуте) і друкується на термопапері.
5
Далі потрібно накласти малюнок на футболку і пропрасувати його праскою при самій високій температурі протягом хвилини. Слід залишити малюнок на 5 хвилин, щоб він охолов. Після зняття плівки малюнок буде готовий.
Зверніть увагу
Попередньо потрібно проконсультуватися в магазині тканин і придбати фарбу, що володіє найбільшою стійкістю.
Корисна порада
термобумагу можна придбати в друкарні або в інтернет-магазині.