Як зробити красиву зачіску дівчинці.

Напевно, заплести звичайнісінькі косички не важко будь-якій мамі, бабусі або, наприклад, старшій сестрі. Але в величенному світі зачісок маються цікавіші, не сильно відрізняються за складністю, косички. І не варто боятися пробувати. Адже як хочеться, щоб на святі чи в повсякденному житті ваша дитина виглядав акуратно і ошатно. Тим більше, що ваша маленька принцеса буде в захваті і, звичайно ж, оцінить мамину турботу.
Інструкція
1
Насамперед варто ретельно розчесати волосся, попередньо трохи змочивши їх водою (це робиться для більш зручного розчісування, а також, щоб волосся не розпадалися в процесі роботи).
2
Акуратно за допомогою гребінця з тонкими зубцями зробіть будь проділ, Як один з варіантів, спробуйте зробити проділ-зигзаг або просто зачешите волосся на будь-яку зі сторін.
3
Потім зберіть волосся назад в хвіст і добре зафіксуйте по центру. Як кріплення краще вибрати тугу гумку, тоді зачіска напевно буде міцною.
4
Тепер потрібно поділити вийшла хвіст на пасма, краще невеликі, щоб вийшло 5-7 кісок. І заплетене кожне пасмо в звичайну косу. Для зручності можна попросити дитину тримати кожну з готових кісок, щоб не допустити їх розпускання.
5
Кінчики кісок зберіть разом і закріпіть невеликої гумкою.
6
Тепер закріпіть гумкою біля основи вийшов хвіст з кісок так, щоб кінчики кісок звисали.
7
А тепер все залежить від вашої фантазії. Варіантів цієї зачіски безліч. Для вашої зручності наведено кілька прикладів. - Розпушити кінчики кісок, вийде пустотлива зачіска; - закріпити на вийшла зачісці шпильку-квітка; - заплести не звичайні косички, наприклад, коси з двох пасом, які почергово перекладаються. А далі проробити все, як написано вище;
8
Заплести можна коси і з чотирьох пасм. Дві пасма, які посередині, постійно переплітаємо, одна нижня пасмо знаходиться знизу, а друга - зверху. Беремо залишилися два пасма, першу кладемо зверху, а другу - знизу. Виходить дуже дивна косичка. Вам потрібно зробити 4-5 таких кіс, подальші дії прописані вище.
9
Є більш складні і більш модні коси, наприклад, в той варіант, що обговорювалося вище, можна додати п'яту пасмо. Все не так складно, як здається, ця косичка плететься як класичний варіант коси, тільки слід уявити, що пасмо посередині буде їх спільною. Це дуже оригінальна коса, небагато часу, і у вас буде достатній навик в плетінні.
10
Представлені вам коси, є найпоширенішими, хоча насправді їх безліч. Але саме ці варіанти плетіння косичок чудово і гармонійно поєднуються між собою і, безумовно, підходять саме в цій зачісці. Також вами можуть бути додані різні прикраси у вигляді шпильок, бантів або стрічок і різноманітні шпильки з дрібними квітами і бусінамі.Тем самим, у вас вийшла цікава, а головне, що підходить як для походу на свято, так і в школу, пріческа.Фантазіруйте!