Як прошити nokia в домашніх умовах. Як перепрошити нокиа 6300 в домашніх умовах.

Прошивка телефону означає заміну в ньому програмного забезпечення з метою встановлення більш нової версії, виправлення виниклих несправностей або, наприклад, злом телефону. Для різних моделей мобільних пристроїв застосовуються різні способи і програми для прошивки. Нижче представлений спосіб прошивки телефонів NOKIA BB5 (nokia n73, nokia n70, nokia 6233, nokia 6300 і ін.) За допомогою програм Phoenix Service Softwar і Diego.
Інструкція
1
Скачайте програми Phoenix Service Softwar і Diegor.Еслі на комп'ютері встановлена програма PC Suite, то необхідно повністю її видалити, бажано очистити при цьому реєстр від відповідних записів. Встановіть Phoenix Service Softwar і Diegor.
2
Скачайте прошивку і розпакуйте её.Запустіте Phoenix Service Software. В меню File виберіть пункт Manage Connections. У вікні, натисніть кнопку Add. Додайте нового користувача, при цьому вкажіть USB в настройках підключення.
3
Підключіть телефон до комп'ютера, він повинен бути виявлений, і повинна початися установка його драйверів.
4
В меню File виберіть пункт Scan Product, з'явитися іконка підключеного кабеля.Перейдіте у вкладку Flashing/Firmfare Update. Якщо в телефоні встановлена прошивка, то в Product Сode буде вказана її версія. Щоб змінити її, натисніть на значок і виберіть потрібну версію. Натисніть Start. Почнеться оновлення прошивки, під час якого телефон перейде в режим Test Mode, після чого перезавантажиться з оновленою версією прошивки.