Як визначити виробника.

У сучасному світі серед величезного різноманіття товарів ми завжди намагаємося вибрати краще для себе і членів своєї сім'ї. Тому часто вибір навіть самого простого і повсякденного товару перетворюється для нас в болісний процес. У визначенні ступеня якості немаловажну роль грає виробник товару. Які ж існують способи визначення виробника ?
Інструкція
1
Найпростіший і очевидний спосіб - це поглянути на логотип або найменування фірми- виробника , зазначені на самому товарі. Дуже часто ми довіряємо певним товарним знакам або фірмам, і наявність знайомого назви служить достатньою гарантією якості і достовірності товару.
2
Наступний крок, який можна вжити для визначення виробника , це більш детально вивчити інструкцію або етикетку товару. Як правило, тут вказані докладні дані про виробника: повне найменування, його юридична та фактична адреси.
3
Мабуть, найпопулярніший спосіб визначити виробника - вивчити штрих-код, вказаний на товар. Виробники наносять код на товари відповідно до загальноприйнятих світових стандартів, які дозволяють визначити не тільки країну і підприємство-виробника, а й споживчі властивості товару (вага, розміри, колір).
4
Також ви можете зажадати в магазині, де робите покупку, щоб вам показали пакет супровідних документів на цікавить вас. Як правило, в них повинні бути вказані не тільки дані виробника , але і відомості про сертифікацію і перевірках, які пройшов даний товар.
5
І нарешті, найнадійніший спосіб визначення виробника - відправити товар на експертизу. До цього способу варто вдаватися, якщо ви плануєте велику і дорогу покупку і сумніваєтеся в якості товару, а також справжності відомостей про його походження.