Як продати б/у мобільний телефон. Як вигідно продати телефон.

Сучасний ринок мобільних телефонів розвивається стрімко, і необхідність продати неактуальне, або просто обридлий апарат, виникає досить часто. В таких випадках хочеться отримати максимальну вигоду від продажу мобільного пристрою. Існує декілька способів продажу мобільного телефону. Який з них виберіть, залежатиме тільки від вас.
Інструкція
1
Універсальний спосіб продажу по оголошенню підійде, мабуть, кожному. Розміщувати своє оголошення найкраще в інтернеті, оскільки через газету продати таку річ як мобільний телефон буде досить складно. Справа в тому, що сьогодні покупець не хоче купувати «кота в мішку» і воліє побачити фотографії моделі. Інтернет надає таку можливість. До того ж, подати оголошення в мережі можна за кілька хвилин, а при правильно призначеною ціною, продати телефон можна за кілька годин.
2
До популярних ресурсів, де можна швидко і вигідно продати мобільний телефон, відносяться такі сайти як www.avito.ru, www.molotok.ru, www.olx.ru, www.irr.ru, www.sotovik. ru. Щоденна відвідуваність тут велика, але, в основному, цими ресурсами користуються жителі мегаполісів. Якщо ви живете далеко від великих міст, краще придивитися до послугами одного з місцевих сайтів, де дозволяється публікація безкоштовних оголошень. Зазвичай для його розміщення потрібно пройти реєстрацію, заповнити типовий бланк із зазначенням тексту оголошення і своїх контактних даних.
3
Якщо після продажу старого телефону ви плануєте одразу ж придбати собі новинку взамін, можна скористатися послугою, аналогічної тій, що пропонують автолюбителям, а саме Trade In. Деякі мережеві салони стільникового зв'язку дають можливість покупцям здати свій телефон за вигідною ціною, і придбати натомість новий. Слід зазначити, що середня ціна, за якою вони зазвичай купують вживані мобільні пристрої, трохи вище тієї, яку пропонують скупники техніки на ринках електроніки.
4
До речі, на ринках електроніки ви теж зможете швидко продати свій телефон. От тільки багато вам за нього там не дадуть - перекупникам адже теж потрібно заробити. Однак якщо вам терміново потрібні гроші чи ваш телефон не надто презентабельний і крім зарядки від нього у вас нічого немає, як крайній захід можна продати його і таким чином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SL9XhQ09644
Якщо ви вирішили купити новий телефон, або вам подарували новий стільниковий, вам не залишається нічого, як продати старий. Це не так вже складно зробити - мобільні телефони вважаються одним з самих ходових товарів і при наявності вільного часу продати стільниковий телефон не складає ніякої складності.
Інструкція
1
Визначте стан свого телефону і його ціну. Не варто звертатися до перекупників для оцінки - адекватну ціну вам там не назвуть. Купіть газету з приватними оголошеннями і шукайте оголошення про продаж свого телефону. Якщо ваш телефон в хорошому стані, то робіть націнку не більше двадцяти відсотків, порівняно з ринком вживаних телефонів. У разі ж, якщо ваш телефон має пошарпане стан, робіть уцінку мінус двадцять-тридцять відсотків.
2
Додайте оголошення в газеті, в соціальній мережі, на форумах. Публікуйте оголошення скрізь, де можна опублікувати. Якщо вас підтискають терміни і вам терміново необхідні гроші, то розклеювати оголошення на під'їздах. Оновлюйте ваші оголошення кожні два-три дні для того, щоб їх прочитало максимальну кількість людей.
3
У випадку якщо ви не можете продати телефон, зверніться до перекупників. Будьте готові до того, що вони запропонують ціну аж до п'ятдесяти відсотків від того, що запитуєте ви. Саме тому якщо вас не піджимає час, варто тримати телефон до останнього і чекати покупця. Публікуйте оголошення в соціальних мережах, пропонуйте телефон в групах обговорення, присвячених стільникового зв'язку. Проявляйте якомога більше активності і в кінцевому рахунку ви знайдете покупця.