Як поліпшити продуктивність відеокарти. поліпшити продуктивність відеокарти нетбуці.

Продуктивність відеокарти можна поліпшити різними методами. Все залежить від моделі карти. Іноді для підвищення продуктивності допомагає оновлення драйверів і взагалі програмного забезпечення, а іноді потрібна додаткова система охолодження.
Інструкція
1
Перш за все, слід врахувати відразу, що розганяти відеокарту не бажано. Розгін, звичайно, може поліпшити продуктивність тимчасово, але в підсумку все, швидше за все, закінчитися сильним перегрівом, через що відеокарта не буде нормально функціонувати (а можливо і зовсім згорить). Тому в поліпшенні продуктивності карти, краще використовувати більш безпечні для неї методи, незважаючи на велику кількість програм по розгону.
2
Добитися нормальної продуктивності відеокарти можна за допомогою установки оновлень її програмного забезпечення. Наявність оновленої версії драйвера можна перевіряти десь раз на півроку на офіційному сайті виробника карти, але якщо ви точно не впевнені який драйвер потрібен, то краще подивитися системні характеристики за допомогою утиліти Everest. Також для відеокарти корисно регулярне оновлення таких програм: DirectX і Flash Player. І звичайно, якщо встановлений Windows XP, то бажано оновити його до Service Pack 3.
3
Потужним видеокартам, при активному використанні, достатньо властивий сильний нагрів (іноді доходить до перегріву), що може бути причиною системних помилок, раптових перезавантажень та інших некоректних перешкод в роботі операційної системи. Виправити ситуацію можна установкою додаткової системи охолодження. Встановити її краще на задню стінку комп'ютера, тоді додаткове охолодження стосуватиметься всіх компонентів (особливо, якщо кришка комп'ютера закрита). Безсумнівно, дана міра підніме продуктивність відеокарти