Як розігнати акумулятор для телефону. розгойдування старого акумулятора телефону.

Потреба в розгоні акумулятора мобільного телефону зазвичай виникає в двох випадках: при покупці нового запечатаного телефону і в стані, коли цикли батареї вичерпали себе, і акумулятор сідає все швидше і швидше.
Інструкція
1
При покупці нового мобільного телефону акумулятор зазвичай захищений пластиковою смугою, якщо батарея вже знаходиться в телефоні. Іноді батарея лежить в окремому пакеті всередині коробки з мобільним пристроєм. Після першого включення телефону потрібно посадити всю зарядку до стану, коли телефон відключиться сам і не зможе включитися без підзарядки. Після цього потрібно буде зарядити батарею довгим циклом, тривалістю 8-12 годин, хоча для зарядки акумулятора мобільного телефону вистачає всього 2-5 годин, в залежності від кількості міліампер на годину. Після «довгого» циклу зарядки потрібно знову розрядити телефон «в нуль», і так проробити 3-6 разів. У даній ситуації батарея почне триматися набагато довше, робочий цикл акумулятора збільшиться.
2
Випадок зі старою батареєю відомий багатьом власникам вже послужили рік і більше телефонів. Акумулятори вичерпують всі цикли і батарея може розряджатися за кілька хвилин розмови з 100% до 0%. В такому випадку, щоб продовжити життя акумулятору ще на 2-3 місяці, його потрібно «пробити», пославши на клеми заряд, в 3-4 рази перевищує норму, і таким способом провести зарядку батареї. Після цієї процедури, через 2-3 місяці, акумулятор потрібно замінити на новий.
3
Для збереження потужності мобільного акумулятора повністю розряджайте його і робіть «довгу» підзарядку хоча б 2 рази на місяць.
Корисна порада
Використовуйте акумулятори підвищеної ємності, щоб збільшити тривалість роботи телефону від одного циклу заряду.