Як приготувати картоплю фрі. Як зробити картоплю фрі.

Улюблений продукт практично кожного росіянина - картопля, причому в будь-яких видах і способах приготування: варена, смажена, парений, запечений, пюре. Не так давно до нас завітав американський варіант - картопля фрі.

Щоб зробити картоплю фрі, потрібно багато масла, і звичайно, картофель.Ітак, для приготування півкілограма картоплі:

  • Необхідно 2 кг жиру і рослинного масла. Взагалі, ідеальним для приготування картоплі фрі, вважається співвідношення 50/50 рослинного масла і жиру, яловичого або свинячого. Не використовуйте вершкове масло або маргарин. По-перше, не економічно, по-друге, пригорить.
  • Картоплю помити і очистити від шкірки.
  • Гострим ножем нарізаємо соломкою. Брусочки повинні бути 1-1,5 см в діаметрі.
  • Щоб картопля зберіг свій колір, опустіть в холодну воду.
  • У каструлі розтопіть жир і рослинне масло. Якщо ви не приймаєте тваринний жир, ні в якому його прояві, можна використовувати просто рослинне масло. Потрібно розігріти олію до 160-170 градусів.
  • Хвилин за 5-10 до початку смаження, відкиньте картопля на друшляк, щоб стекла вода. Краще картопляну соломку просушити на паперовому рушнику.
  • Опускати в киплячу олію рекомендується в ситі або друшляку. Вогонь зменшуйте відразу після того, як опустили сито/друшляк в каструлю.

Щоб зробити картопля фрі з хрусткою скоринкою, потрібно через 5-10 хвилин після її спливання на поверхню, витягнути картоплю і дати жиру стечь.Как тільки жир стече, посоліть. Викладіть на блюдо, подавайте з соусами або кетчупом по вкусу.Кстаті, в Бельгії картопля фрі подають з майонезом.І ще одна порада наостанок: Остиглу картоплю фрі розігрівайте в духовці, тоді вона збереже хрустку скоринку зовні, і крихкість внутрі.Пріятного апетиту!