Як продати товар оптом. продати оптом товар.

Існує два види торгівлі, відповідно до кількості продажів за раз - роздрібна торгівля, в якій товар продаються поштучно, і з кожним клієнтом спілкуються особисто; і оптова, в якій товар продається десятками, сотнями, тисячами штук, яка є прошарком між виробниками і роздрібними продавцями. Для того, щоб успішно продавати товар оптом, необхідно знати декілька простих правил, яких потрібно дотримуватися.
Інструкція
1
Існує два види торгівлі, відповідно до кількості продажів за раз - роздрібна торгівля, в якій товар продаються поштучно, і з кожним клієнтом спілкуються особисто, і оптова, в якій товар продається десятками, сотнями, тисячами штук, яка є прошарком між виробниками і роздрібними продавцями. Для того, щоб успішно продавати товар оптом, необхідно знати декілька простих правил, яких потрібно дотримуватися.
2
Постійно шукайте клієнтів. Залежно від величини компанії-клієнта, ви можете продавати як великі, так і дрібні оптові партії. Пам'ятайте про те, що в разі оптової торгівлі ви можете успішно оперувати двома поняттями: доставкою, термінами і ціною. На перших порах намагайтеся залучити клієнтів низькими розцінками за великі партії товар а - пам'ятайте, що чим більше товар а ви виробляєте, тим дешевше вам обходиться одиниця продукції. Відповідно, те ж саме повинен відчувати і клієнт.
3
Ретельно дотримуйтесь умовам договору. Намагайтеся виставляти якомога менші рахунки за логістику та доставку, при цьому доставляючи товар и точно в строк. Пам'ятайте про те, що в оптовій торгівлі найважливіше умова довготривалих відносин з клієнтом - це своєчасне і неухильне виконання умов договору.
У кожної рукодільниці, яка хоче заробляти своєю працею, виникає питання, як реалізувати готову продукцію. Особливо це питання актуальне, коли жінка виходить в декретну відпустку або досягла пенсійного віку і не знає, куди прикласти свої вміння.
Інструкція
1
Щоб ваша справа принесло успіх, визначитеся, що в першу чергу цікавить покупців і користується найбільшим попитом. Напевно у вашому місті є великі магазини рукоділля, зверніться туди і надайте кілька зразків своєї творчості. По тому, що у вас куплять, ви зможете зрозуміти, які речі самі ходові. Зазвичай це покривала і ковдри, виконані в стилі петчворк, різноманітні шторки, серветки, скатертини, хусточки, предмети одягу в етнічному, сільському стилі. Також користуються попитом прикраси з каменів, пластики, шкіри, в'язаний одяг для малюків, костюми для собак, сувенірна продукція і так далі. Якщо ви любите вишивати, то не вкладайте свою працю у великі картини. Вони дуже трудомісткі, дороги для покупців і продаються дуже рідко. Зазвичай вишивки роблять на замовлення.
2
Найоптимальніший спосіб - це реалізувати свій товар через інтернет.Найті свого покупця можна на різних інтернет-ярмарках, аукціонах, в магазинах. Створювати свій сайт абсолютно не обов'язково, але от завести сторіночку в якомусь журналі необхідно. Ця сторінка повинна бути вашим обличчям. Якщо вона сподобається, то в 50% випадків, відвідувач сторіночки стане покупцем. Сторінка повинна вести в ваш кабінет в інтернет-магазині. Інакше як відвідувач зможе купити вашу продукцію?
3
Успіх сторінки залежить від грамотно складеного портфоліо. Всі зображення ваших виробів, які ви розмістите в ньому, повинні бути високої якості. Ваші падлюка повинні виглядати «смачно» для покупця, щоб він уявив, як зможе використовувати ваш товар у своєму житті. Цьому посприяють не тільки підписи до лотів, а й сам зміст картинок. Якщо це біжутерія - зробіть красивий портрет, на якому буде зображена красива дівчина в ваших виробах.
4
Посилання на своє портфоліо залишайте на тематичних форумах. Тільки намагайтеся, щоб вони виглядали гармонійно, інакше модератори їх будуть видаляти і блокувати ваші акаунти.
5
При розміщенні своїх товарів на сторінках інтернет-магазинів дотримуйтеся наступних правил: - Розміщуйте свої вироби саме в тих рубриках, де їх знайдуть потенційні споживачі. - Докладно опишіть свій товар, і розкажіть, яку вигоду покупець отримає від придбання цього товару. - Без картинок ваш товар навряд чи купиться, яким би спокусливим ні був опис. - Умови оплати та доставки також повинні бути легко зрозумілі. - Чим більше лотів ви виставите, тим більше шансів, що щось виберуть. Покупці завжди переходять по таких посиланнях, і краще нехай вони обирають з ваших виробів, чим порівнюють їх з іншими. - Відправляючи товар, зробіть невеликий сюрприз покупцеві. Це підвищить ваш авторитет в його очах і напевно він стане вашим покупцем.
Корисна порада
Стати ходячою рекламою своєї творчості. Надягайте свої вироби і носіть їх скрізь і завжди. Так ви зможете не тільки знайти потенційних покупців, але і побачите, чи справді ваші вироби такі хороші, як ви думаєте.