Як замінити дверні замки. Як самому замінити дверний замок.

Заміна дверного замка - досить копітка процедура, яка вимагає уважності й терпіння. Однак практика показує, що замінити дверний замок може будь-хто, причому зробити це набагато економніше і практичніше, ніж міняти всю двері цілком або викликати майстра. Тому, якщо робити заміну самому, то питання про вигоду можна і не піднімати. Але як тоді своїми силами замінити «хранителя» вашого будинку і разом з ним і ваші кошти?
Інструкція
1
Підберіть замок, який би влаштовував вас за ціною і якістю. Не купуйте замки на ринкових развалах або в інших малонадійних магазинах - не економте на захисті вашого будинку. В іншому випадку не дивуйтеся незваним гостям через пару тижнів після заміни замка. Проконсультуйтеся з продавцем в магазині, попросіть його допомогти вам вибрати найбільш оптимальний варіант. Не купуйте «уцінені» замки старих моделей, яким більше трьох-чотирьох років. Сильна уцінка, як правило, говорить про одне: швидше за все їх вже навчилися зламувати. Підібравши замковий механізм, приступайте до наступного кроку.
2
Підготуйте двері до заміни замка. Знімати двері вам, швидше за все, не доведеться, оскільки вся операція по заміні замка відбувається локально, тобто на підвішеною двері. Переконайтеся, що всі потрібні інструменти та обладнання знаходяться під рукою і готові до роботи. Якщо до цього у вас був накладної замок, відгвинтите старий механізм і можете приступати до монтажу нового зберігача.
3
Обзаведіться спеціальним інструментом для виправки та усунення механізму, якщо до цього у вас був виразний замок. Як тільки у вас з'явиться все необхідне, і весь потрібний інструмент буде присутній, робота по вилученню не займе багато часу.
4
Не переживайте - якщо ви змогли самостійно демонтувати старий замок, установка нового не забере у вас багато сил. Пам'ятайте, що замок повинен щільно прилягати до дверей і не хитатися. Перевіряйте замок на працездатність на всіх етапах його установки. І головне, не поспішайте, тоді ви обов'язково впораєтеся із завданням.