Як побудувати битовку своїми руками. побудувати битовку своїми руками відео.

Якщо у вас з'явилося бажання спорудити свій власний маленький будиночок, то в першу чергу варто задуматися про можливість споруди побутівки. Це компактний будиночок з дерев'яним каркасом, обшитий з боків скловатою. Дах у побутівок, як правило, криється спочатку поліетиленом, а за бажанням кладеться і шифер. Якщо вас влаштовує такий варіант, можна приступати до будівництва.
Інструкція
1
Визначтеся з зовнішнім виглядом вашого міні-особняка, його можливим метражем і розмірами. Обміркуйте, де перебуватиме кожна з кімнат, розпишіть метраж кожної з них. Пам'ятайте, що в битовки не повинно бути коридорних переходів - сама конструкція не передбачає наявність таких у даній споруді, оскільки вони абсолютно не функціональні, але при цьому віднімають достатньо вашого особистого простору.
2
Сплануйте несучі стіни і визначитеся з кінцевим матеріалом, так як дерево зараз - не єдиний матеріал, який використовують для зведення невеликих конструкцій, наприклад, таких як побутівка.
3
Вирушайте в магазин за покупкою необхідних матеріалів. Попросити про консультації продавця будівельного магазина і з'ясуйте, що саме краще вам використовувати. Якщо ж ви робите "класичну" битовку , то вам знадобиться: бруски, дошки різного діаметру, поліетиленова плівка, пароізоляція чи інше утеплення, мінвата і кріплення. Кількість будівельних матеріалів, яке вам буде потрібно, залежить від габаритів і конструкції, які ви обрали.
4
Починайте будівництво з зовнішнього каркаса. Зібрати основну коробку - це зробити вісімдесят відсотків всієї роботи. Тому почніть відразу з цього пункту, а вже потім займайтеся внутрішньої плануванням. Не економте на утеплювачі, якщо ви збираєтеся перебувати в битовки навесні або восени. Ваш комфорт - це явно одна з тих речей, за яку не шкода віддати грошей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ikXGJnTOERY