Як перевірити комп'ютер на віруси з інтернету.

Вже практично неможливо знайти такого володаря ПК, який не був би постійним відвідувачем інтернету . Відповідно, зростає необхідність захисту свого комп'ютера від вірусів, шпигунів і інших шкідливих програм, які потрапляють в ПК саме через інтернет і електронну пошту. Який спосіб вибрати - віртуальну перевірку або «фізичну» установку антивіруса на ПК, вирішувати вам. Давайте обговоримо найбільш зручний і простий спосіб захисту - установку антивіруса на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб поставити заслін шкідливим програмам і не дати їм зашкодити своєму комп'ютеру, вам буде потрібно антивірус avast!
Інструкція
1
На сайті www.avast.ru заповніть реєстраційну форму. Форма до смішного проста, її заповнення займе хвилину. Після заповнення натисніть кнопку «Відправити форму».
2
Програма запропонує вам отримати ключ avast! Погодьтеся на це - в такому випадку ваш антивірус буде вам служити не шістдесят демонстраційних днів, а повних 14 місяців.
3
Щоб отримати ключ, вам потрібно на тому ж сайті пройти в підміню «Реєстрація та отримання ключа для Home Edition».
4
Коли будете заповнювати реєстраційну форму для отримання ключа, двічі впишіть адресу вашої електронної пошти. Важливо, що б ваш електронну поштову скриньку працював стабільно.
5
Зайдіть в свою електронну пошту - вам прийде спеціальний лист з темою Аvast! Registration. В цьому листі вам буде міститися ліцензійний ключ для антивіруса.
6
Поверніться на сайт avast !, зайдіть в меню «Завантажити» і перейдіть в підменю «Скачати avast! 4 Home Edition ».
7
Клацніть по кнопці «Запустити» або збережіть файл інсталяції на свій ПК - зробіть так, як вам захочеться. Установка антивіруса дуже проста.
8
Перезавантажте комп'ютер. На моніторі перед вами з'явиться вікно avast !, в якому потрібно вписати ліцензійний ключ. Це потрібно зробити так: правою кнопкою миші клацніть іконку avast !, виберіть підміню «Про avast!», Натисніть на кнопку «Ліцензійний ключ» і впишіть туди ключ, який вам прийшов в листі. Аvast! почав захищати ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Коли термін дії реєстраційного ключа закінчиться, отримаєте новий ключ.
Корисна порада
Для сканування вашого ПК на присутність в ньому вірусів та інших ворожих програм ви можете користуватися різними режимами перевірки: повне сканування, експрес-сканування, сканування знімних носіїв та інші.