Як поліпшити прийом.

В будь-якій країні є свої народні умільці, винахідники і просто вигадники. Здавалося б, що для поліпшення прийому сигналу wi-fi апаратури потрібно купувати відповідне обладнання або переміщатися в місця найкращого прийому сигналу, але можна посилити якість сигналу підручними засобами. Не треба бігти в господарський магазин за цими матеріалами, швидше за все, вони є у вас вдома.
Вам знадобиться
  • Алюмінієва банка, гострий ніж, ножиці, wi-fi обладнання.
Інструкція
1
Напевно, ви вже багато разів чули про те, що алюмінієві банки використовують як відображають і приймаючих елементів систем, які здатні обробляти сигнали. Невідомо чому, але банки відмінно підходять для уловлювання проходить сигналу. Найпершим нестандартним використанням банки є їх монтаж на антени. Сигнал значно збільшується в кілька разів. Для ТВ-антени достатньо всього 2 банок, які слід припаяти до контактів коаксіального кабелю.
2
Отже, вам буде потрібно будь-яке wi-fi обладнання, бажано брати модеми або роутери, які в своїй наявності мають невелику антену. Саме до неї буде прикріплена порожня алюмінієва банка. Візьміть порожню банку. Якщо ні порожній, купите в магазині і спустошите її, перелив вміст в стакан. Банку може бути з-під будь-якого напою: коктейлю, пива або газованої води. Бажано придбати банку ємністю 0,5 літра.
3
Спочатку необхідно зробити два глибоких надрізу гострим ножем. Один надріз на денці, другий надріз буде паралельно йому з протилежного боку. Після виконання надрізу необхідно відрізати денце повністю, для виконання цієї операції скористайтеся ножицями. Верхню частину повністю розрізати не варто. Також не варто відривати відкривачку банки, вона буде використана як держатель.
4
Розпряміть краю банки, вона повинна прийняти форму дуги. Поставте банку на антену і спробуйте підключити wi-fi пристрій до мережі.