Як роздрукувати дві сторінки на одному аркуші. Як роздрукувати кілька документів на одному аркуші.

Маючи в наявності стандартний принтер і папір формату А4, не всі користувачі знають, що можна вивести на друк текст і меншого формату. Текстові редактори в більшості своїй підтримують можливості не тільки зміни формату, а й виведення на одному аркуші відразу кілька сторінок. При цьому друк двох сторінок на аркуші не вимагає підключення спеціальних пристроїв або додаткових програм. Добре відомий користувачам Microsoft Word без зусиль зможе виконати поставлене завдання.
Вам знадобиться
  • Редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Відкрийте документ, який вам потрібно роздрукувати, в текстовому редакторі Microsoft Word. Якщо вам необхідно на одному аркуші форма А4 роздрукувати дві сторінки вашого документа, задайте дане розташування у відповідних налаштуваннях друку.
2
Відкрийте пункти меню додатка «Файл» - «Друк ...» або натисніть комбінацію клавіш «Ctrl» + «P». Відобразиться вікно налаштувань функції виведення сторінок документа на друкувальний пристрій.
3
Встановіть в випадаючому списку найменування принтера, який ви припускаєте використовувати для друку. Потім клацніть у вікні на кнопку «Властивості». В даному режимі можна буде встановити властивості друку сторінок документа.
4
В показаному діалоговому вікні відкрийте вкладку «Розташування». Встановіть прапорець в категорії «Орієнтація» на тому елементі, який вам бажаний для друку сторінок. Зазвичай при розміщенні двох сторінок на аркуші використовують розташування паперу «Книжкова».
5
Внизу вікна в випадаючому списку сторінок на аркуші виберіть зі списку цифру 2 для установки друку двох станиць на одному аркуші. При цьому справа відобразитися схематичная картинка того, як буде виглядати ваш надрукований лист. Для застосування заданих параметрів розташування аркуша натисніть кнопку «Ок».
6
У вікні налаштувань принтера встановіть як зазвичай номери сторінок, виведених друкуючим пристроєм на лист. Задайте при бажанні інші параметри друку і натисніть в діалоговому вікні кнопку «Ок» для запуску процесу друку. Принтер виведе вам дві сторінки на одному аркуші відповідно до встановлених вимог.