Як розібрати екран.

При виникненні поломок в смартфоні IPhone 3G необхідно розібрати весь апарат, щоб з'ясувати причину неполадки. Оскільки цей апарат сучасний, то і система збирання-розбирання застосовується найсучасніша. Усередині смартфон виконаний з металевих деталей, які кріпляться найдрібнішими металевими гвинтами. Тому від вас буде потрібно тонка хрестова викрутка. Екран можна зняти тільки після демонтажу задньої панелі апарату.
Вам знадобиться
  • Смартфон IPhone 3G, тонка викрутка «+», гострий ніж.
Інструкція
1
Після того, як ви зніміть задню панель, вам необхідно розкрутити 6 гвинтів, які тримають металеву пластину. В свою чергу пластина притримує екран. Вам необхідно розкрутити 3 гвинта з одного бічний боку, 2 гвинта з іншого боку і один гвинт на тильній стороні апарату. Скористайтеся тонкої хрестової викруткою, по черзі розкручуючи кожен гвинт. Для швидкого демонтажу гвинтів з корпусу апарату притримуйте смартфон лівою рукою.
2
Після виконання цієї операції скористайтеся тонким предметом, відмінно підійде гострий ніж. Вставте вістря ножа між металевою пластиною і корпусом фотоапарата. Акуратно підчепити екран і витягніть його. Зверніть увагу, що для зміни старого екрану на новий екран необхідно скористатися феном. Нагрійте феном екран, щоб металева пластина легко змогла відійти від екрану.
3
Після нагріву екрану просуньте ніж в утворилися пази. Проведіть нож по всьому периметру екрану. Якщо на пластині залишилася целулоїдна плівка, видаліть її, вона вам більше не знадобиться.
4
З нового екрану необхідно зняти захисну пластикову плівку. З'єднайте екран з металевою пластиною, злегка натиснувши на неї. Тепер ви можете зібрати ваш смартфон в зворотній послідовності.