Як встановлювати атрибути.

Атрибути CHMOD дозволяють купувати файлам деякі недоступні їм раніше права доступу, або ж навпаки, відбирати ці права у файлів при видаленні атрибутів. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє змінювати як стандартні атрибути файлів, так і спеціальні або цифрові.
Вам знадобиться
  • Програма Total Commander або CureFTP.
Інструкція
1
Система атрибутів CHMOD застосовується при передачі даних по FTP на Unix-хостингах. Для зміни атрибутів переданих файлів підходять такі програми, як CureFTP і Total Commander. Так як TC є найбільш поширеною програмою, розглянемо на її прикладі установку прав доступу.
2
Для установки атрибутів виберіть один або декілька файлів лівою кнопкою миші в одному з вікон Total Commander. Після цього виберіть у верхній панелі управління пункт «Файли» та підпункт «Змінити атрибути». У вікні ви зможете встановити стандартні атрибути для власника, члена групи та інших користувачів - це такі атрибути як читання, запис і виконання, а в пізніх версіях Total Commander - архівний, тільки для читання, прихований, системний.
3
Для установки цифрових атрибутів, скористайтеся таблицею, якщо ви не знаєте точного цифрового значення атрибута. Таблиця розташовується за адресою: http://i-vd.org.ru/articles/chmod.shtmlПосле введення атрибутів натисніть "OK" або "Застосувати" залежно від версії Total Commander. Права доступу вибраних файлів будуть змінені.