Як зробити з малюнка слайд.

Для створення слайда з декількох зображень можна скористатися спеціальними програмами. Сьогодні таких програм існує багато. Після створення слайда його можна розмістити на будь-якому сайті чи особистому щоденнику. Якщо ви вже зареєстрували сторіночку на сайт liveinternet.ru, слайд можна зробити безпосередньо на своїй сторінці. За вашим бажанням до слайда можна додати будь-який музичний файл.
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сайті Liveinternet.ru.
Інструкція
1
Для завантаження картинок на сайт ви можете скористатися спеціальною програмою, створеною для розміщення картинок і тим в вашому щоденнику. Назва цієї програми «Лорелея». Завантажити її можна з офіційного сайту програми. Вона знаходиться у вільному доступі. Після її запуску введіть свої дані (логін і пароль) і натисніть "ОК". При запуску програми бажано відключити її звук.
2
В головному вікні програми натисніть меню «Дії», виберіть пункт «Написати повідомлення в щоденник» або натисніть Ctrl + F1. У вікні редактора повідомлень натисніть кнопку «Вставити картинку». У вікні, виберіть одне або декілька зображень, потім натисніть кнопку "Відкрити".
3
Виберіть опцію завантаження зображень в новому вікні: liveinternet або radikal. Після вибору підписи до картинок і сайту завантаження натисніть кнопку «Завантажити на сервер». Після завантаження картинок натисніть кнопку HTML/WYSIWYG - ви побачите посилання на ваші картинки в html-форматі.
4
Залишилося тільки створити код, який об'єднає картинки в слайд-шоу. Для цього необхідно відкрити ваш щоденник і створити новий запис.
5
Введіть наступний код: [flash = висота картинок, ширина картинок, адреса плеєра? File = адреса плейлиста & displayclick = next & autostart = true & repeat = always & controlbar = none & width=ширина картинок & height=висота картинок]. Змініть адресу плейлиста на адресу ваших картинок. Адреса плеєра - http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/1/3804/3804531_jp.swf або http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/1/3804/3804531_jp.swf .