Як розібрати панель пріори. Як розібрати блок управлінням опалювача на Пріорі.

Розібрати панель від машини Lada Priora - нескладне заняття. Для цього вам всього навсього будуть потрібні тільки дві викрутки з хрестоподібним і плоским лезом.
Вам знадобиться
  • дві викрутки з хрестоподібним і плоским лезом
Інструкція
1
Для початку відкрутите три гвинта, які є кріпленням дефлектора і зніміть його.
2
Тепер виверніть ті гвинти, за допомогою, яких кріпиться ліве і праве сопло системи опалення та вентиляції. Потім також його зніміть.
3
Далі викруткою подденьте і дістаньте з накладки кнопки вимикача обігріву заднього скла і від'єднуйте колодку джгута проводів.
4
Вийміть попільничку і дістаньте з накладки консолі речового відсіку, потім зніміть кришку.
5
Тепер відкрутите кріплення накладки консолі, піддіньте її викруткою і зніміть магнітолу в разі її установки. І слідом від'єднайте колодки джгута всієї аудіосистеми. Відкрутіть два гвинти накладки, які розташовані з боку отвору під магнітолу. Тепер можете зняти накладку консолі, видавивши її зі зворотного боку, і знявши вимикач аварійної сигналізації.
6
Натисніть на кнопку фіксатора джгута проводів і від'єднайте колодку проводів від годинника, вимикача, перемикача отопітеля і від блоку управління обігрівача. Потім відіжміть сам фіксатор і дістаньте годинник. Відкрутіть гвинти, за допомогою, яких блок управління обігрівачем кріпиться до накладки консолі, і зніміть весь блок.
7
Відкрутіть кріплення центрального сопла. Відіжміть верхні і нижні чотири фіксатора, і зніміть сопло. Відкрутіть кріплення реле і блоку запобіжників, потім зніміть його, від'єднавши колодку джгута від вимикача речового ящика. Відкрутіть кріплення вимикача і зніміть його. Слідом піддіньте плафон освітлення ящика і дістаньте його з панелі, віджавши фіксатор, і від'єднавши колодку джгута від плафонів.
8
Відкрутіть всі кріплення лівого і правого воздуховода системи вентиляції і від'єднуйте. Зніміть моторедуктор, відкрутивши його кріплення, і від'єднавши колодку джгута проводів. Потім зніміть повітропровід обігріву ніг і розподільник воздухообогрева, відкрутивши гвинти крепленія.Как ви встигли переконатися - розібрати панель приладів нескладно, а зібрати ви її можете у зворотній послідовності розбірки.