Як налаштувати точку доступу на телефон. точка доступу Як визначити на телефоні.

Для того щоб встановити такі сполуки, як Opera Mini, Jimm та інші, необхідно налаштувати точку доступу в телефоні . Вона дає можливість користуватися Java-додатками. Цей параметр є практично в кожному стільниковому телефоні , просто для роботи необхідно його активувати і підкоригувати згідно з вашим стільниковому оператору.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть в меню телефону за допомогою натискання клавіші під написом «Меню». Далі необхідно вибрати параметр «Налаштування», часто він зображується у вигляді гайкового ключа або якого-небудь механізму.
2
Після того, як ви потрапили в список різних налаштувань, вам потрібно знайти пункт «Конфігурація» і клікнути на нього. У вікні, знайдіть підпункт «Параметри персональної конфігурації» і відкрийте його.
3
Потім слід натиснути на кнопку під написом «Функції», зазвичай вона знаходиться на дисплеї зліва внизу. Після того як ви це зробите перед вами відкриється список, що складається з функцій, виберіть «Додати нові».
4
Далі ви побачите список, в якому потрібно знайти «Точка доступу» і натиснути «Вибрати».
5
Введіть ім'я точи доступу, воно може бути будь-яке. В пункті «Параметри точки доступу» натисніть на «Канал даних» та виберіть функцію «Пакетний дані».
6
Далі слід повернутися назад і приступить до налаштування самого каналу. Потім зробіть наступні операції: в «Т/д пакетних даних» напишіть internet, «Тип мережі» - IPv4, «Тип аутентифікації» - звичайний, «Ім'я користувача» і пароль залиште порожнім.
7
Після цього слід натиснути «Зберегти» або «Додати». Щоб саме ця точка доступу використовувалася при виході в інтернет, виберіть її зі списку в пункті конфігурації «Пріоритетна точка доступу».
Зверніть увагу
За умовчанням, точка доступу має IP адресу 192.168.1.1, ввівши який ми отримуємо доступ до Web інтерфейс, що дозволяє налаштувати точку доступу. Звертаємо вашу увагу, що підключитися до точки доступу можна як за допомогою мережевого кабелю, підключивши його до мережевого контролеру комп'ютера з IP адресою 192.168.1.2-255, або по бездротовому каналу, підключившись до бездротової мережі «Default».
Корисна порада
Розглянемо настройку точки доступу в разі підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL. Першим ділом, необхідно скинути ADSL-модем в заводські настройки за замовчуванням. Це дасть можливість зайти в налаштування модему по IP-адресою, вказаною в інструкції до модему. Знайдіть в інструкції адресу модему за замовчуванням, підключіть модем до мережевої карти комп'ютера і налаштуйте мережеву карту на автоматичне отримання IP-адреси.