Як розблокувати мобільний телефон.

Найчастіше можна зустріти оголошення про розблокування телефону за помірну плату - причому в абсолютно будь-якому випадку, починаючи від блокування оператором і закінчуючи блокування через забутий коду телефону або PUK коду сім-карти. Багато з операцій ви в змозі здійснити самі, в особливо складних випадках від вас буде потрібно тільки usb шнур і набір спеціальних програм, які можна легко скачати з інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - usb провід
Інструкція
1
У випадку, якщо у вас на телефоні стоїть блокування оператора, що не дозволяє використовувати його в певній країні або з іншого сім-картою, використовуйте перепрошивку за допомогою usb дроти. Пам'ятайте про те, що при кожній перепрошивке варто спочатку зберегти оригінальну прошивку телефону . Ця операція легко робиться за допомогою спеціальних програм, які можна знайти в інтернеті.
2
Якщо перепрошивка не дала результату, то зверніться до оператора. У більшості випадків, від вас буде потрібно тільки підтвердити, що ви є власником телефону , після чого вам буде наданий код розблокування.
3
У випадку, якщо ви забули код блокування, який самі ж встановили на телефон - запросите його у виробника, приклавши в листі скани документів, що засвідчують факт вашого володіння телефону .
4
Якщо ви забули пін-код і PUK-код від сім-карти, то єдине, що може вам допомогти - це звернення до оператора, для чого вам доведеться йти в центр обслуговування. Найбільш ймовірне рішення, яке вам запропонують - це заміна сім-карти, але в окремих випадках, якщо на сім-карті у вас знаходиться особливо цінна інформація, вам можуть розблокувати симку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5u8Q98nEGXg