Як зробити комп'ютерну графіку. векорний графік в Ексель.

Сучасна графіка почала зароджуватися з часів появи перших графічних прискорювачів. Спочатку графіка носила чисто прикладний характер і служила для більш зручного використання тих чи інших систем. Пізніше початок виділяться самостійне напрямок, що включає в себе не тільки ігрову і прикладну графіку , а й просто «картини для душі». Як же створюють сучасну графіку ?
Вам знадобиться
  • Чітко визначити для себе напрями в графіці, в яких ви хочете розвиватися
Інструкція
1
Для початку варто визначитися, якого саме плану створення графіки вас цікавить, т.к. питання «як зробити комп'ютерну графіку » не зовсім коректний сам по собі.
2
На сьогоднішній день існує величезна кількість програмних комплексів і утиліт, призначених для створення як простих графічних ефектів, так і повноцінних анімаційних фільмів та ігор.
3
У наш час існує два основних методи побудови графічних об'єктів - растровий і векторний. Графічний об'єкт, в рамках даної статті - це або повноцінне графічне зображення, або якась його окрема частина.
4
Растровий метод передбачає, що зображення складається з т.зв. «Растров». Растр - це точка (інакше - піксель), з безлічі яких будується підсумкова картинка. У кожного пікселя є такі параметри, як яскравість, колір і місце розташування. Міняючи ці параметри, ми змінюємо зображення в цілому.
5
Векторний же метод побудови зображень передбачає використання не точок, а ліній. Кожна лінія зберігає ряд певних параметрів, таких як колір, товщина і т.д.
6
Основна перевага векторної графіки перед растрової в тому, що при збільшенні об'єкта в першому випадку буде відбувається лише зміна розміру тих самих ліній, з яких побудований графічний об'єкт. У випадку з растром зображення при збільшенні буде неминуче погіршуватися, т.к. кількість точок, з яких побудована картинка, строго обмежена.
7
Також під комп'ютерною графікою часто подразумевают флеш-анімацію. В основі флеш анімації лежить принцип зміни параметрів і координат графічних об'єктів з часом. При цьому використовується певний формат - swf. Флеш часто можна побачити в якості реклами на різних сайтах.
8
Якщо ж розглядати питання «як створити комп'ютерну графіку » з точки зору створення тривимірної графіки, то в цьому випадку йтиметься про створення т.зв. «Сцен». Сцена в тривимірній графіці - це ваш робочий простір, в якому ви створюєте ті чи інші об'єкти тривимірної графіки.
9
Створення якісної тривимірної сцени увазі не тільки добре володіння інструментами графічного пакета, а й також бажані навички фотографа для визначення оптимальної точки для створення знімка сцени, а також для якісної постановки джерел світла.
10
Як правило, програми для створення якісної графіки стоять відчутних грошей. Однак для початку можна почати з безкоштовних варіантів.
11
Так, для створення растрової графіки є чудовий пакет "GIMP", за функціоналом не сильно поступається всім відомої лінійці "Adobe Photoshop".
12
Якщо ви хочете спробувати себе в створенні векторної графіки, можете звернути увагу на такі програми, як "Adobe Illustrator", "Macromeda FreeHand", "Inkscape" та інші.
13
Для створення 3D-сцен новачкові прекрасно підійде "Blender". Ця програма відрізняється відносно простим інтерфейсом, і не дивлячись на безкоштовну ліцензію, надає достатньо багатий простір для творчості. З платних пакетів варто звернути увагу на "3DMax" і "Maya".
14
Якщо ж ви зібралися освоювати створення флеш-анімації, то можете спробувати себе в такому продукті, як "Macromedia Flash". Крім цього, є ще й такі непогані програми, як Sothink "SWF Quicker" і "SwiSHmax".
15
Як ви розумієте, вивчення того чи іншого напрямку в графіку вимагає багато часу і сил, але з бурхливим розвитком фріланс-бірж, ви можете не тільки знайти нове хобі, але і пристойно на ньому заробляти, малюючи на замовлення.