Як продавати новий товар.

На кожен товар , як правило, є свій покупець. При появі нового товар а, який ще не був раніше у продажу, необхідно створити якомога більший ажіотаж навколо новинки для того, щоб привернути найбільшу кількість покупців. Чим більше клієнтів куплять товар , тим ймовірніше, що вони почнуть рекомендувати його іншим, що, в свою чергу, запустить другу хвилю ажіотажу.
Інструкція
1
До появи нового товар а на ринку використовуйте рекламу для створення тізерів - роликів та рекламних плакатів, які є передісторією до появи товар а. Проектуйте рекламну кампанію таким чином, що вона повинна початися за кілька місяців до появи товар а і до моменту його виходу на ринок знаходитися на своєму піку.
2
На момент появи товар а мають бути створені передумови його популярності. Публікуйте звіти про технічні випробуваннях, незвичайних ноу-хау - про все, що може створити ефект ексклюзивності для цього товар а. Чим більше про нього говоритимуть, тим більше він буде популярний.
3
Товар повинен з'явитися на ринку, маючи максимально можливу вартість. В разі успіху рекламної кампанії його популярність буде велика, а отже, буде велике бажання клієнта мати новинкою. Тому варто задати саме максимальну вартість на старті, а потім вже знижувати її.
4
Влаштуйте подія з виходу товар а на ринок. Урочисто Анонсує в рекламі місце і час, в який він вперше з'явиться у продажу для створення максимального ажіотажу. Виставляйте новий товар на окремий стенд, який повинен виділятися серед інших.