Як розділити дитячу на дві зони. дитяча розділена на дві зони рожева зелена.

Зонування дитячої кімнати переслідує не тільки функцію раціонального розподілу вільного простору, а й активізації дитячого темпераменту для виконання певних завдань.
Вам знадобиться
  • Дизайн-проект приміщення, матеріали різної фактури
Інструкція
1
Психологи вважають, що власне вільне простір повинен бути присутнім в житті кожної дитини. Навіть якщо дитяча кімната поки є лише мрією, в загальному приміщенні у дитини також повинна бути своя маленька зона. Нехай вона буде досить маленького розміру, всього лише ліжко, прихована ширмою, або ж маленька палатка-іграшка, такий куточок дозволяє маляті розслабитися. Інакше дитина буде шукати усамітнення в шафі або під столом. Коли у малюка є власна кімната, то поділ дитячої на зони дозволяє впорядкувати життєвий простір. На практиці зонування приміщення виглядає не так вже й складно, навіть на просторах середньостатистичної дитячої кімнати площею в межах 10 м можна розмежувати зони діяльності залежно від їх функціональності.
2
Зонування приміщення дає можливість нормалізувати діяльність дитини, згрупувавши предмети для конкретного виду діяльності на окремій території. Завдяки такому способу в кімнаті відсутні хаотично розкидані предмети, а дитина чітко орієнтується не тільки в часі, але і в просторі. Для тих, хто замислюється про те, як розділити дитячу на дві зони , можна скористатися установкою подіуму. На нього піднімається або спальна зона, або навчальна. Досить своєрідно виглядає варіант, коли над спальним місцем позиціонується робочий сектор. Цей спосіб планування можна втілити при мінімальній кількості місця, достатньо лише правильно підібрати меблі.
3
Також поділ дитячої на зони можна здійснити завдяки різної фактурі матеріалів. В районі ліжка можна постелити м'яке покриття типу ковроліну, а навчальна або спортивна зона виділяється за допомогою лінолеуму або ламінату. Можна використовувати і ширму, але на маленьких площах вона занадто радикально обмежує простір, відсікаючи його.
В наших малогабаритних квартирах, на жаль, практично немає можливості розселити двох дітей по різних кімнатах. Тому одне з рішень цієї проблеми - зонування кімнати. Найголовнішим завданням при розділі кімнати буде раціональне використання обмеженого простору.
Вам знадобиться
  • ДСП
  • Стелажі
  • Металеві куточки
  • Розсувна ширма
Інструкція
1
Один з варіантів розділу кімнати - використання легких перегородок. Краще, якщо перегородка буде легко зніматися і пересуватися. Такі перегородки зазвичай робляться з ДСП. Щоб перегородка була стійка, її додатково закріплюють додатковими плитами до стіни.
2
Також кімнату можна розділити стелажами, в яких можна зберігати книги, іграшки та інші предмети. Зазвичай такі стелажі ставляться перпендикулярно стіні і закріплюються металевими куточками.
3
Можна розділити дитячу кімнату на розсувний ширми, яку можна розсовувати в разі приходу гостей, наприклад. А ввечері знову закрити ширму, відділяючи таким чином спальну зону від основної кімнати.
4
Також розділити кімнату можна колірним рішенням. Зробити різнобарвним покриття підлоги, наприклад, або обклеїти стіни різними кольорами шпалер. При цьому цілісність кімнати не порушується, але візуально зрозуміло, де чия територія.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в дитячій кімнаті всі предмети повинні відповідати вимогам безпеки, а всі конструкції повинні бути надійно закріплені.
Корисна порада
При зонуванні кімнати можна використовувати двоярусні ліжка, помістивши їх в спальну зону.