Як продавати кондиціонери.

Кондиціонери є досить-таки сезонним товаром, причому ринок міста середніх розмірів має властивість насичуватися за короткий термін. Саме тому більшість компаній з продажу кондиціонерів з самого відкриття працюють на декілька міст одночасно. Для того щоб продавати кондиціонери, існує кілька прийомів, які дозволять вам завоювати більше клієнтів і знизити витрати.
Інструкція
1
В силу своєї специфіки найбільше поширення кондиціонери мають на півдні, тому як літо там найдовше. Але як же бути з іншими регіонами? Вихід один - дистанційна торгівля. Вона заощадить гроші за оренду приміщення під виставковий зал, що можна з успіхом відбити у зниженою ціною на пристрої.
2
Відкрийте інтернет-магазин дистанційної торгівлі. Продвигайте свій сайт в пошуковиках за допомогою методу оптимізації, беріть участь в обміні посиланнями, якнайчастіше замовляйте просування - робіть все, щоб ваш сайт був популярний. Але пам'ятайте при цьому, що працюючи такими методами, ви торкаєтеся переважно приватний сектор.
3
Для роботи з юридичними особами найміть менеджерів і регіональних дистриб'юторів, укладіть контракти з магазинами на поставку кондиціонерів. Постійно ведіть активний пошук серед компаній, яким можуть бути цікаві ваші товари. В силу дистанційної торгівлі, оплата по безготівковому розрахунку буде найбільш простою системою. Лише тільки після того як ви отримуєте виплату, відправляйте товар за вказаною адресою.
4
Працюйте з офіційними постачальниками. Переважно, щоб продукція надходила до вас безпосередньо від виробника. Якщо це так, заручитися його підтримкою у вигляді сертифіката про те, що ви є його офіційним представником. Зробіть цю інформацію легко доступною і використовуйте її в рекламних цілях.
5
Використовуйте рекламу не тільки до покупки, але і після. Продумайте дизайн рекламних плакатів, які ви зможете розміщувати на стендах в містах. Пам'ятайте про те, що ваша мета - не один конкретний регіон, а декілька. Відповідно з цим передавайте роботи під субконтракт і розподіляйте ресурси тільки після маркетингового дослідження.