Дріжджове тісто: Як приготує ? покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для того щоб приготувати дріжджове тісто, в теплому молоці або воді розводять дріжджі, додають борошно і добре розмішують, зверху посипають борошном; далі посуд, в якій готують, добре зав'язують рушником або серветкою і ставлять у тепле місце, щоб тісто підійшло.
  • Опара дозріває, при цьому збільшується в два рази, верх покривається пухирями, це і є ознака того, що опара готова.
  • В опару додають яйця з сіллю, ароматизатори, додають борошно і вимішують тісто до отримання однорідної маси.
  • Далі додають попередньо розігріте вершкове масло.
  • Тісто добре вимішують в чашці і викладають на дошку, яку потрібно посипати борошном. Далі, тісто необхідно вимісити до еластичного стану, онодолжно відлипати від рук.
  • Готове тісто укладають назад у посуд, обв'язують і ставятв тепле місце на годину - півтори для того, щоб воно дозріло.

Визначити готовність тесту досить непросто, воно має різну консистенцію, тому і процес бродіння відбувається по-різному. Приміром, в рідкому тісті процес бродіння протікає швидше, ніж в густому тісті. Прісне тісто можна визначити за ознаками, які характеризують його зрілість: якщо тісто замісили недавно, то воно вологе і часто щільне, коли ж тісто дозріло, воно збільшується в об'ємі, в півтора чи два рази, стає пишним, гладким і еластичним. Тісто буде смачніше і аромат, якщо в нього додати ароматичні речовини. Їх необхідно ретельно подрібнити перед тим, як почати заміс теста.Еслі в тісто покласти багато солі або цукру, процес бродіння сповільниться або зовсім остановітся.Еслі тісто не бродить, охолоджене тісто до 10 ° С- необхідно підігріти до 30 ° С, а надто тепле тісто, треба охолодити до 30 ° С і додати трохи дрожжей.Тесто може не підходити через поганий якості дріжджів. Щоб перевірити якість дріжджів, необхідно приготувати маленьку порцію опари і посипати її зверху борошном. Якщо через півгодини в шарі муки не будуть з'являтися тріщини, можна зробити висновок, що дріжджі погані. В такому випадку необхідно взяти другіе.Для того щоб успішно приготувати дріжджове тісто, необхідно дотримуватися всі зазначені вище правила, тоді і випічка вас порадує.