Як відкрити відкриту автостоянку.

Все більше і більше водіїв в наш час піклуються про збереження свого автомобіля, довіряючи його безпеку охоронюваним автостоянкам. Саме тому відкриття автостоянки є успішною бізнес-моделлю, яку можна успішно реалізовувати в будь-якому місті.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з районом. Переважніше і, мабуть, єдиним варіантом, є спальний район. Обстежте місто на предмет найбільшої концентрації новобудов і дорогих авто. Важливо, щоб на цій території не було стоянок - у разі, якщо вони є, вам доведеться шукати іншу територію.
2
Обладнайте стоянку високим міцним парканом, потужними прожекторами на нічний час, а також двома будками з охоронцями. Використання собак небажано, тому як вони можуть випадково напасти на клієнтів. Обов'язково поставте камери відеоспостереження.
3
Проведіть рекламну кампанію у вигляді транспарантів і рекламних щитів, розвішаних на бічних стінах будинків. Використовуйте рекламу на радіо і по телебаченню про відкриття платної автостоянки. Використовуйте диференційований підхід до місця за паркування, виходячи з вартості машини. Введіть систему абонементів та знижок при купівлі довгострокового абонемента, так само як і погодинну оплату.
4
Система автостоянки повинна працювати таким чином: на вході пред'являється абонемент, після чого водій в'їжджає на територію парковки і його номер фіксується охоронцем, який супроводжує його до місця парковки і видає номерок. Для того, щоб машина виїхала з території парковки, необхідно оплатити в будці охоронцеві вартість часу, вхід на парковку без машини дозволений тільки за наявності номерка.