Як порахувати свою квартплату.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж порахувати квартплату . Однак, на ділі, все далеко не так вже й просто і тут є безліч особливостей і нюансів. Приміром, деякі тарифи залежать від площі квартири, інші - від кількості проживаючих. Як і в інших справах, що стосуються нерухомості, тут є свої нюанси.
Інструкція
1
Площа квартири: Від загальної площі залежить оплата таких послуг, як управління житловим фондом, обслуговування, ремонт і утримання спільного майна та інженерного внутрішньобудинкового майна. Крім того, площа квартири впливає на вартість обслуговування ліфта, збори «за сміття» і «на капітальний ремонт». Тарифи при цьому різні для кожного будинку, але площа квартири для загального розрахунку дуже важлива. Сума оплати за вказані вище послуги може бути змінена в тому випадку, якщо у вашому будинку буде створено ТСЖ.
2
Число проживаючих: У тому випадку, якщо у вашій квартирі не встановлені лічильники, платежі за водопостачання та відведення, газо- та електропостачання будуть встановлюватися в залежності від кількості проживаючих.
3
За що ви не повинні платити: Пам'ятайте, що в квартплату не можуть бути включені, і ви не повинні оплачувати придбання або заміну стекол в під'їздах, дверей і ламп освітлення. Крім того, за власні кошти організацій виробляється і ремонт систем опалення.
Зверніть увагу
Телефони всіх організацій, які обслуговують вас, завжди повинні бути під рукою. Саме по них ви можете дізнатися конкретні тарифи на оплату комунальних послуг для вашої квартири.
Корисна порада
Щоб не платити за світло, газ і воду, коли вас немає, варто письмово про це повідомити організації, ці послуги надають; Контактні дані організацій зазвичай є в квитанціях.