Як приготувати вершки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Збиті вершки знайшли своє визнання у кондитерів і кухарів усього світу. Їм немає рівних серед величезного вибору начинок і прикрас для кондитерських виробів. Справжніх гурманів не рятує навіть знання того, яка кількість холестерину і кілокалорій міститься в 100 грамах вершків. Для заспокоєння совісті ласунів скажемо, що вершки - відмінне джерело вітамінів і різних жирних кислот.

Як правильно приготувати вершки? Розглянемо один із способів і розкриємо при цьому кілька секретов.Вам знадобиться:

  • 1 стакан густих вершків 35% жирності
  • 2 столові ложки цукру
  • половина столової ложки ванілі
  • глибока чашка ,
  • віночок або міксер (ні в якому разі не блендер)
  1. Сливки, як і посуд повинні бути не просто холодними, а дуже холодними.
  2. Спочатку вершки збивають дерев'яним або металевим віночком до утворення густої піни, після чого поступово всипають цукор і ваніль і продовжують збивати, доти, поки вершки ні утворюватися, так звані «піки». Для збивання можна використовувати електричний міксер на мінімальній швидкості для того щоб відбулося насичення вершків повітрям, який має пряме відношення до якісного результату.
  3. У міру ущільнення вершків, швидкість міксера можна збільшувати. Приготувати вершки нескладно, просто треба трішечки терпіння.

Варто звернути увагу на час збивання, якщо воно затягнеться, то вершки згорнуться і навіть можуть перетворитися на масло, в цьому випадку необхідно повільно додати холодне молоко, акуратно перемішуючи його з вершками до тих пір, поки маса не придбає однорідну консистенцію. Кондитерські вироби, до складу яких входять вершки слід подавати до столу безпосередньо після приготування, не залишаючи на наступний день, т.к.слівкі постоявши, стануть рідкими. Збиті вершки не тільки входять до складу всіляких тістечок і тортів, а й можуть подаватися вотдельних креманках зі свіжими ягодами та морозивом. Дуже часто, крім самостійного блюда, збиті вершки використовуються в рецептах різних вершкових кремів. Наостанок, один маленький рада: при приготуванні великої кількості збитих вершків, робіть це невеликими порціями, близько 250 грам.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oQqk85HZZRI