Як розбити фото на частини. Як у фотошопі фото розділити на файли.

Розбивка великий фотографії на дрібніші необхідна в різних випадках. Наприклад, для зручної роздруківки або детальнішою обробки зображення. Щоб розбити фото на частини необхідного розміру, нам буде потрібен хороший редактор зображень. Найкраще - Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор, фото, Photoshop
Інструкція
1
Відкривайте фото в редакторі. Потрібно заздалегідь визначити, як розділяти зображення. Можна розбити фото як на рівні частини, так і різного розміру. В редакторі Photoshop є два інструменти для поділу зображень. Це раскройка і лінійка. Якщо ви плануєте працювати з усіма частинами зображення, але окремо, то краще вибирайте раскройку. Ви задаєте потрібний розмір фрагмента зображення і переносите на новий шар. Таким ось способом можна легко працювати з кожною частиною зображення окремо, а потім зберегти картинку одним файлом.
2
Інша справа, якщо фотографія дуже велика, і вам необхідно її розділити на дрібніші фрагменти. А потім працювати з кожним, як з окремим фото. В такому випадку розрізування на шари можна теж використовувати. Правда, доведеться кожен шар зберігати в окремий файл. А можна поступити простіше.
3
В панелі вибираєте інструмент лінійка. Тепер задавайте положення по вертикалі і горизонталі, по координатам. Так вийде більш точно. А якщо хочете відміряти на око, то можна мишкою виділити потрібні області. Потім зберігайте кожен фрагмент в окремий файл. І можна буде працювати з кожним з них окремо.
Корисна порада
Що ж до інших програм, то вони не надто зручні. Ось, наприклад, альтернатива Фотошопу - GIMP. В цьому графічному редакторі теж є багато інструментів, тільки не всі зручні у використанні. А ось розділити картинку на частини в ньому можна точно так само, як і в Photoshop. У простіших програмах можете і не намагатися зробити подібне. Якщо редактор простенький, то доведеться відміряти на око частини зображення. Так що про точність говорити не доводиться.