Як зробити пароль в opera.

Якщо ви не хочете щоб у вашу відсутність хтось із колег по роботі або хто-небудь із рідних запускав браузер Opera без вашого відома, то можна встановити пароль на її запуск. Робиться це не складно і навіть початківець користувач, не обізнаний у різноманітних налаштуваннях програм, зможе його встановити.
Вам знадобиться
  • Програма Exe Password
Інструкція
1
У самих ранніх версіях опери пароль на запуск програми встановлювався з меню в настройках браузера. В пізніших версіях ця опція була відключена розробниками. Тому для цього доводиться користуватися окремими програмами.
2
Тим, кому не потрібні різноманітні настройки можна порадити простеньку програму Exe Password. Її легко знайти на просторах інтернету і вона зможе працювати практично в будь-який з існуючих версій Windows. Для закачки цієї програми можна зайти на сайт розробників і безкоштовно скачати з нього. Після скачування необхідно встановити цю програму і запустити її.
3
Далі необхідно натиснути правою кнопкою миші на ярлику Opera і вибрати у випадаючому меню пункт Password Protection. Цей пункт має з'явитися після установки завантаженої програми.
4
Після виконання цих дій перед вашим поглядом повинно з'явитися вікно «Майстер установки пароля». Заповніть пароль в розділі New Password. Також його потрібно буде повторити в Retype New P.Нажміте кнопку Next.
5
Тепер всі основні дії завершено і можна натиснути кнопку Finish. Для перевірки запустите Opera. При запуску програми повинен запросити пароль . Введіть встановлений пароль і якщо ви правильно його ввели, то повинен запуститися браузер Opera.
Збереженням логінів і паролів в Opera займається спеціальний компонент - менеджер паролів. За замовчуванням він включений, але в процесі користування браузером можна випадково натиснути кнопку деактивації, яка кожного разу відображається в діалозі збереження пароля. Є в цьому діалозі і кнопка, натиснувши яку забороняє менеджеру зберігати дані авторизації для одного конкретного сайту. Всі ці заборонні команди згодом можна скасувати і відновити опцію запам'ятовування пароля браузером.
Інструкція
1
При відправці логіна і пароля, введених в форму авторизації на якомусь сайті, менеджер паролів відображає над сторінкою вузьку додаткову панель. Праворуч на ній розміщені кнопки «Зберегти» і «Ніколи», а в лівій частині вміщено пропозицію зберегти введені дані. Клацніть "Зберегти", якщо хочете щоб Opera запам'ятала ці логін і пароль . В цьому випадку при наступному відвідуванні сторінки ці два поля будуть обведені додаткової жовтої рамкою - за цією ознакою можна визначити чи є в менеджері паролів збережені дані для цієї форми авторизації. Якщо ж ви замість кнопки «Зберегти» клацніть у діалогової панелі кнопку «Ніколи», то цим вимкніть менеджер паролів.
2
Щоб знову включити неактивний менеджер паролів розкрийте меню браузера і в розділі "Налаштування" клацніть рядок «Загальні настройки» - так ви отримаєте доступ до панелі зміни основних установок Opera. Зробити це можна і натисненням поєднання «гарячих клавіш» CTRL + F12.
3
Перейдіть на вкладку «Форми» вікна «Налаштування». Потрібна вам установка тут позначена написом «Включити управління паролями» - поставте позначку в чекбоксі, вміщеному поруч з нею. Закрийте вікно установок, клацнувши кнопку «OK», і менеджер паролів почне свою роботу з відстеження даних, що вводяться авторизації.
4
Якщо ж ви одного разу в діалозі збереження пароля відмовилися зберегти введені дані тільки для одного конкретного сайту, то скасувати таку заборону треба видаленням відповідної відмітки в списку збережених паролів. Для цього треба, як і в попередньому кроці, відкрити вікно налаштувань браузера (CTRL + F12) і перейти на вкладку «Форми».
5
Клацніть кнопку «Паролі» і відшукайте потрібне вам назву сайту в списку веб-ресурсів, коли-небудь вимагали авторизації. Клікніть знайдену рядок і побачите поміщений в неї підпункт, в якому відсутня логін - клацніть його, а потім кнопку «Видалити». Після цього закрийте список логінів (кнопка "Закрити") і вікно налаштувань (кнопка «OK»). Коли ви наступного разу заповніть форму авторизації на віддаленій зі списку сторінці, менеджер паролів знову покаже свій стандартний діалог збереження даних авторизації.