Як зробити заміри для вікна.

Багато людей виробляють заміри вікна самостійно. Для цього потрібно, перш за все, правильно підготувати вікно. Необхідно також враховувати всі правила, які стосуються виміру вікна. Для того щоб точно визначити розмір майбутнього пластикового вікна, роблять заміри віконного прорізу. Вимірювання повинні проводитись як всередині квартири, так і зовні, тобто з вулиці.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначити розміри віконного отвору - висоту і ширину. Всередині квартири вздовж підвіконня займаємося виміром відстані між укосами. Це буде ширина. Результат найкраще десь фіксувати. Далі займаємося виміром ширину по верхнього укосу. В результаті, ви зможете визначити, чи є перекоси. Всередині квартири вздовж одного укосу вертикально заміряємо відстань від верхнього укосу до підвіконня. Це буде висота. В ідеалі всі розміри повинні збігатися. Якщо збіги не відбулося, то дана конструкція має перекіс.
2
Далі проводимо аналогічно заміри з боку вулиці. Всі результати обов'язково потрібно зіставити. Порівняння допоможе вам виявити можливу механічну помилку, а також допоможе чітко визначити необхідний шар штукатурки для внутрішніх укосів. Ці дані найкраще надати фірмі, яка займатиметься установкою пластикового вікна.
3
Після того, як зроблені заміри віконного прорізу, необхідно виміряти габарити підвіконня. Нам потрібно виміряти його довжину і ширину. Довжину підвіконня можна визначити за відстанню від одного його краю до іншого. Відстань від рами до краю є його шириною. Врахуйте, при установці пластикові вікна будуть зрушуватися до вуличної стіні. Також потрібно знати, що пластикові вікна набагато вужче, ніж дерев'яні. Ваш підвіконня буде помітно ширше.
4
Нам залишилося заміряти глибину відливу. Відплив - це спеціальна деталь, яка розташовується із зовнішнього боку вікна, тобто з вулиці. Його основним завданням є відведення води і захист вікна від її проникнення. З вуличної боку потрібно виміряти відстань від кута стіни до рами. Ці дані також найкраще повідомити в компанію, яка встановлює вікна.