Як зробити з картинки банер. скільки коштує подовження картки віза.

Після покупки певного баннера іноді виникає потреба в редагуванні його зображення або тексту рекламного слогана. Якщо попросити це зробити у виробника, вам доведеться знову витратити свої гроші. Немає сенсу це робити, якщо ви плануєте ще не раз поміняти текст баннера . Та й навіщо замовляти те, що можна зробити самому? У цій статті буде докладно розказано, як зробити з будь-якого зображення свій власний банер.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop, обране вами зображення.
Інструкція
1
Відкрийте графічний редактор. Натисніть меню «Файл», потім виберіть пункт «Новий». У новому вікні виберіть розмір вашого баннера , вони бувають різних розмірів. Найбільш затребуваний розмір для баннера - 468х60. Ширина баннера буде 468 пікселів, а висота, відповідно, 60 пікселів. Дозвіл зміните на 150 пікселів замість звичних 72. Фон виставте прозорий і натисніть кнопку «ОК».
2
В головному вікні програми, в лівій його частині, знаходиться панель інструментів. Виберіть відповідний колір для вашого баннера , потім скористайтеся заливанням, натиснувши кнопку відро. Ваш банер забарвиться в обраний колір.
3
Тепер додайте фотографію до вашого банеру, попередньо скопіювавши шар з іншого графічного файлу, натиснувши правою кнопкою миші на панелі шарів, вибравши пункт «Дублювати шар». Якщо картинка значно більше в розмірі вашого баннера , його необхідно зменшити. Натисніть клавіші Ctrl + T. У режимі редагування зменшіть розмір зображення, потягнувши край картинки в меншу сторону. Також на головній панелі можна виставити масштаб фото (по ширині і висоті).
4
Для очищення вашого зображення від фону і від інших непотрібних елементів можна скористатися інструментом «Чарівна паличка». Натисніть паличкою на непотрібної частини вашого зображення, потім натисніть кнопку Delete. Тепер перемістіть ваше зображення в будь-яке місце баннера і додайте текст, натиснувши на інструмент «Текст».
5
Натисніть меню «Файл», потім пункт "Зберегти як", виберіть формат збереження (jpg або gif). Помістіть ваш банер на фотохостингу і вставте посилання на картинку в html-код баннера . Приблизно це буде виглядати ось так: <а href="url сайту">.