Як перевірити рахунок на картці приватбанка через інтернет. Приватбанк офіційний сайт перевірити рахунок.

Бажаючи уточнити залишок коштів на пластиковій карті ПриватБанку, ви можете відвідати офіційний сайт фінансової організації в інтернеті. Зазначимо, що перед тим, як ви отримаєте відомості за рахунком, вам належить виконати деякі дії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, банківська карта, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку «ПриватБанку», ввівши в адресному рядку вашого браузера наступну адресу: privatbank.ru. У верхній частині сайту ви побачите форму для входу клієнтів в інтернет-банк. Введіть в дану форму свій номер телефону і пароль, отриманий при реєстрації в сервісі, після чого, натисніть посилання «Увійти».
2
Як тільки ви авторизуйтесь на сайті, ввівши необхідні для цього дані (логін і пароль), ви опинитеся в особистому кабінеті. Тут, користуючись відповідною навігацією, ви можете дізнатися залишок на рахунку вашої картки, а також подивитися відомості про платіжні операціях по вашій картці.
3
Якщо ж у вас немає логіна і пароля для входу в особистий кабінет клієнта, вам потрібно пройти процедуру реєстрації користувача. Для цього перейдіть за посиланням «Реєстрація», яку ви побачите в формі авторизації користувачів на головній сторінці сайту.
4
Як тільки ви перейдете по посиланню для реєстрації, вам стануть доступні наступні поля для заповнення: номер пластикової карти, номер мобільного телефону, пароль доступу до особистого кабінету. Введіть в поля відповідну інформацію, після чого, натисніть кнопку далі. Система переведе вас до наступного кроку реєстрації, де необхідно вказати код, висланий на ваш номер у вигляді смс повідомлення. Після того, як ви введете необхідний код, ви будете переадресовані на сторінку входу. Тут вам потрібно ввести свій номер телефону і пароль, який ви призначили на першому етапі реєстрації. Авторизувавшись в сервісі, ви зможете дізнатися цікаву для вас інформацію за рахунком.