Як зважитися на переїзд.

Краще дві пожежі, ніж один переїзд . Можна з цим і не погодитися, але так говорить народна мудрість. А й справді, при переїзд е псується дуже багато речей, частина з них - пропадає безслідно, та ще й купа часу і сил на це йде. Як бути?
Інструкція
1
Для початку варто розслабитися і панікувати. Що б не говорили про переїзд ах, варто слідувати лише деяким простим правилам, і більшу частину з загубленого, зіпсованого і забутого можна легко і просто побачити на новому місці.
2
Отже, насамперед варто подбати про систематизації. Іншими словами потрібно скласти список, де буде написано, що саме знаходиться в тій чи іншій коробці або сумці (плюс до всього коробки та сумки слід пронумерувати - для полегшення пошуку в наслідку).
3
Потім варто звернути увагу на крихкі предмети типу ваз, люстр (якщо захочеться забрати), РК-моніторів (бо це дуже чутливі до ударів предмети). Для підтримки їх в стані повній цілості слід використовувати не газети, як робить основна частина переезжающих, а м'які ганчірки, рушники та одяг (ту, на якій немає металевих частин)
4
Потім встає питання про транспортування нажитого майна. Якщо мається свій транспортний засіб з хорошою місткістю, то питання практично вирішене - завантажуємо і перевозимо. Але це у випадку, якщо не перевозиться меблі.
5
Якщо ж свого транспортного засобу немає, то буде розумним найняти бригаду вантажників, що спеціалізуються на переїзд ах. У них, як правило, мається свій автомобіль (вантажний або підвищеної вантажопідйомності типу автомобіля «Газель») і пара міцних чоловіків для операції «винести меблі - занести меблі».
6
У чому безсумнівний плюс подібних робочих бригад - вони роблять все швидко і професійно. Але беруть певну суму. Однак при всьому цьому переїзд буде більш комфортабельним і легким, ніж все робити самим.
7
І варто згадати золоте правило який переїжджає - бери з собою якомога менше речей. Меблі і громіздку техніку - залиш на колишньому місці. У новому будинку все повинно бути новим. І тоді успіх і багатство неодмінно заглянуть на новосілля.