Як зробити м'які локони.

Укладання відіграє значну роль у зовнішності будь-якої дівчини. Але при сучасному способі життя і велику зайнятість багатьох людей так рідко вдається приділити цьому достатню кількість часу. Саме тому всі стають популярними різні універсальні зачіски на кожен день, укладання «за 5 хвилин» та інші нововведення перукарського мистецтва. Так, однією з таких легких і улюблених зачісок стали м'які локони . Локони на голові виглядають природно, дуже жіночно і романтично.
Вам знадобиться
  • Термобигуди, фен для укладки, засіб для створення локонів, лак для волосся
Інструкція
1
Висушіть волосся, піднімаючи їх біля коріння круглою щіткою, щоб створити невеликий прикорневой обсяг. Намагайтеся їх не пересушити, оскільки волосся при термозавівке повинні бути висушеними не до кінця.
2
Нанесіть тепер по всій довжині невелику кількість засобу для створення локонів. Потім, приготувавши заздалегідь бігуді, починаючи з потилиці, беріть по одній невеликій пасма волосся і накручуйте на бігуді. Можете завити на бігуді все волосся, а можете тільки верхні пасма, а нижні залишити прямими. Оптимальне носіння термобігуді становить 15-20 хвилин. За цей час вони встигають охолонути і, головне, не перепалити ваші кінчики.
3
Після того як зняли термобигуди, закріпіть відразу зачіску лаком, знову ж по всій довжині, щоб укладання через годину не розпалася. Лак для волосся продовжить життя ваших локонів. Зачіска готова. Її створення зайняло у вас мінімум часу, зате результат приголомшливий. Ваше волосся з такою укладанням виглядатимуть дуже привабливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q0ucegKPsz4
Зверніть увагу
Не використовуйте термобигуди занадто часто. Це може пошкодити кінці вашого волосся, з часом вони втратять вигляд, і локони будуть виглядати неохайно.
Корисна порада
Навіть якщо у вас дуже слухняні волосся, вибирайте якісне структурирующее засіб для локонів, оскільки саме від нього залежить якість створюваних локонів і те, як довго вони продержатся.Еслі ж волосся, навпаки, ніколи вас не слухаються, то термобигуди взагалі краще не використовувати. Тут не допоможуть ні засіб, ні лак, укладка дуже швидко розпадеться.