Як зробити лялькові меблі самому. Як зробити з картону ліжко для 2 ляльок барбі.

Хоча зараз в магазинах іграшок величезний вибір меблів для ляльок, іноді хочеться зробити щось своїми руками. Тим більше, що спільна творчість дуже зближує дітей і батьків.
Вам знадобиться
  • 1. Універсальний клей;
  • 2. сірникові коробки - 4 шт.;
  • 3. пачки від сигарет - 4 шт.;
  • 4. зубочистки;
  • 5. пластикові кульки з шоколадних яєць;
  • 6. пакети від соку - 2 шт.;
  • 7. кольоровий папір;
  • 8. ножиці;
  • 9. дріт.
Інструкція
1
Спробуйте зробити своїми руками спальний гарнітур для улюбленої ляльки дитини. Почніть з найпростішого - ліжка і шафи. Для цього вам знадобляться дві упаковки від соку або молока прямокутної форми. Для виготовлення шафи акуратно виріжте дверцята на бічній стінці пакета. Можна попередньо намалювати олівцем лінію в центрі, щоб дверцята вийшли однакової ширини. Акуратно виконайте в них дві дірочки для дротяних ручок. Тепер обклейте пакет кольоровим папером. Можна проявити фантазію і зробити шафку різнобарвним, або прикрасити малюнками. Коли клей і фарба висохнуть, приробити до дверцят дротяні ручки. Шафа готовий.
2
Далі справа за ліжечком. Візьміть другий пакет і акуратно розріжте його на дві частини. Розрізи повинні йти по бічних стінок. У вас вийшло дві відкритих коробки. Візьміть одну і ножицями обріжте краю так, щоб вийшло чотири опори по кутах пакета. Це буде підстава ліжка. Не захоплюйтеся! Якщо ви зріжете багато картону, ліжко буде стояти нестійка. Оклейте обидві половинки пакета кольоровим папером і дайте підсохнути. Потім склейте половинки між собою. Вийшла ліжечко. Можна зшити постільна білизна і маленьку подушечку, щоб лялечці було затишно.
3
Що ще необхідно в спальні? Звичайно ж, тумбочка і крісло. Для цього нам і знадобляться сірникові коробки і пачки з-під сигарет. Спочатку спорудимо тумбочку. Оклеим чотири сірникових коробка кольоровим папером. Папір можна вибрати в тон всьому гарнітуру, а можна використовувати абсолютно різну, так буде веселіше. Ставимо коробки один на інший і по черзі склеюємо. Даємо просохнути. Акуратно висуваємо ящички і складаємо туди необхідні ляльці дрібниці.
4
На тумбочці можна обладнати світильник. Для цього візьміть половинку пластикового кульки з шоколадного яйця. Шилом проткніть дірочку і вставте зубочистку. Інший кінець палички застроміть в сірникову коробку. Вийшов торшер. Зубочистку можна пофарбувати фарбою в колір тумбочки або пластикового кульки.
5
Для крісла вам знадобляться пачки від сигарет. Якщо в родині ніхто не палить, спробуйте знайти в супермаркеті печиво або цукерки в пачках, схожих за формою на сигаретні. Вони вам теж підійдуть. Знову застосовуємо кольоровий папір і оклеиваем всі чотири пачки. Дві розрізаємо навпіл - це будуть опори для крісла і підлокітники. Далі склеюємо між собою цілі пачки так, щоб вийшло сидіння і спинка. Кріпимо підлокітники. Вони повинні трохи виходити за краї крісла, щоб ляльці було куди сісти. Під підлокітниками приклеюємо опори. Все, крісло готове.
6
Можливо, перша меблі для ляльки буде виходити не дуже рівною і красивою. Але чим більше ви будете творити, тим краще предмети будуть у вас виходити. У цій справі головне - практика. Покличте дітей, приготуйте все необхідне, і нехай кожен зробить своїми руками те, що зможе. Адже вашим малюкам важливо не те, який вийде іграшкова меблі , а то, що вони робили її своїми руками спільно з улюбленими батьками.