Як зробити кучері за допомогою прасування.

Об'ємна зачіска, що складається з локонів і кучерів, йде практично всім, особливо якщо у вас довге або середньої довжини волосся. Її можна використовувати як повсякденне укладку, але найкраще така зачіска поєднується з вечірнім макіяжем і коктейльних сукнею. Секрет пружних кучерів полягає в тому, що вони робляться з допомогою випрямляє стайлера для волосся, який надовго фіксує закручені пасма. Щоб їх створити, необхідно придбати деякі навички роботи з праскою.
Вам знадобиться
  • Випрямляючий стайлер для волосся (утюжок), будь-який засіб для створення локонів, бажано з термозахисними властивостями, кілька затискачів, лак для волосся.
Інструкція
1
Волосся перед гарячої завивкою повинні бути майже сухими. Нанесіть трохи засобу для створення локонів по всій довжині волосся, крім коренів. Потім виділіть кілька пасом знизу, а все решта волосся заколіть затисками нагорі, щоб вони не заважали. Тепер візьміть попередньо розігрітий утюжок (оптимальна температура для завивки - 180 градусів), покладіть кінчик не дуже великий пасма між гарячими щипцями прасування і закручуйте у напрямку до коріння. Зафіксуйте, потримайте кілька секунд і розпускайте. Виконайте так з усіма волоссям або тільки з верхніми пасмами.
2
Після того, як все ваше волосся перетворяться з допомогою стайлера в шикарну шевелюру, закріпіть укладку лаком, направляючи його на волосся на відстані не менше 20 см.
Зверніть увагу
Перукарі радять: утюжок бажано використовувати не частіше 1 разу на місяць, так як ні для кого не секрет, що його часте використання пошкоджує структуру волосся.
Корисна порада
При використанні прасування обов'язково наносите на волосся термозахист, це запобіжить розшарування кінчиків. Крім того, хороше захисний засіб додасть блиск і гладкість вашому волоссю. Щоб локони виглядали природно, намагайтеся при закручуванні на утюжок НЕ завивати пасмо до кінця, залишайте відстань від коренів до стайлера приблизно 10-15 см.