Як розігнати швидкість інтернету. Як перевірити рахунок банківської карти з мобільного.

Всім вам при використанні інтернету дуже часто доводиться чекати, поки завантажиться та чи інша інформація, немов ви потрапили в пробку на дорозі. І всім хочеться уникнути цього процесу або, принаймні, прискорити його. Звичайно, найпродуктивнішим рішенням буде зміна тарифу на інший тариф, з більш високою швидкістю. Але якщо тариф міняти немає ні бажання, ні матеріальної можливості, то можна з допомогою спеціальних маніпуляцій вичавити зі свого з'єднання максимум.
Інструкція
1
Є кілька "народних" методів збільшення швидкості інтернету (точніше не збільшення, а оптимізації роботи з'єднання та браузера, будемо називати речі своїми іменами) .Первое, що ви можете зробити так це - збільшите розмір кешу інтернет браузера (тим самим повторно відвідувані сторінки будуть завантажуватися набагато швидше).
2
Вимкніть графіку на веб сторінках (кількість інформації на сторінці зменшиться, а швидкість завантаження збільшиться).
3
Використовуйте останні версії інтернет браузерів, так як в них додані покращення, виправлення та всіляко оптимізована система обміну інформацією, що збільшує працездатність.
4
Також по можливості можна відключити антивірус, так як він постійно контролює відвідувані вами сторінки і підвантажує свою інформацію (ця опція вельми спірна, з одного боку завантаження сторінок буде проходити швидше, з іншого є можливість підхопити вірус).
5
Перевірити швидкість інтернету ви можете на сайті SpeedTest.net. Є можливість дізнатися швидкість віддачі та отримання файлів практично з будь-якої точки світу. Дуже популярний і зручний сервіс.
6
Але все ж для того, щоб отримати більшу швидкість. Найкращим способом буде - підключення дорожчого тарифу.