Як готують смачне безе. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Безе - дуже смачне і солодке ласощі, які люблять все - починаючи від дітей і закінчуючи дорослими, тому кожній господині необхідно вміти приготувати безе.

Рецептів приготування безе існує безліч. Італійці подають безе з збитими білками і в гарячому цукровому сіропе.Швейцарци готують безе, використовуючи водяну баню, після якої остуджують меренги і ставлять їх в духовку, що вийшло безе досить щільне за текстурою. Французько-російський варіант приготування безе припускає, що у безе буде рум'яна кірочка, легкість і тягучість в міру зі сладостью.Рецепт приготування безе по французько-русскойтехнологіі вельми нескладний. Починають приготування так:

  • Беруть три сирих яйця, відокремлюють білки від жовтків.
  • Міксером збивають білок до утворення білої піни. Коли піна набуде більш щільну форму, необхідно почати додавати цукрову пудру або цукор - в цілому 250 грам.
  • Коли маса стане однорідною, її поміщають в кондитерський мішок, за допомогою якого її видавлюють у вигляді вподобаної форми на деко з пергаментним папером .
  • Духовку перед приготуванням розігрівати НЕ нужно.Випекать на найменшому вогні близько 40-50 хвилин, поки безе не почне рум'яного кольору.
  • Після приготування, залишаємо остуджувати на кілька годин. Під час приготування відкривати духовку не можна, так як білок може осісти і більше не піднятися, тоді ваш десерт буде безповоротно зіпсований.

Дітям не рекомендується давати безе занадто часто. Але можна готувати низько-вуглеводне безе, для цього необхідно використовувати замість цукру або пудри - замінник цукру. Для солодощі можна додати кедрові горішки. Якщо безе буде маленького розміру, то за один раз, дитина буде з'їдати менше колічество.Для урочистого випадку можна приготувати безе з начинкою з заварного крему або з часточками полуниці, персиком або бананом. До випікання можна в тісто додати шоколадну крихту, ваніль або кокосову стружку. Кількість інгредієнтів не повинно бути великим, інакше безе може не піднятися.