Як зробити софтбокс.

Світло - важливий елемент будь-якої фотографії. Софтбокс представляє собою пристрій, який моделює світло, роблячи його м'яким і рівним. Використовуючи софтбокс, можна одержувати природні і об'ємні зображення, навіть якщо у вашому розпорядженні камера з вельми скромними можливостями. Для того щоб робити гарні знімки, не обов'язково купувати дорогий професійний софтбокс, ви можете без особливих витрат зробити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - Картонна коробка (розмір коробки залежить від того, що ви збираєтеся фотографувати. Чим більше об'єкт, тим, відповідно, більше коробка)
  • - Фольга
  • - Напівпрозора тканина або калька
  • - Клей
  • - Спалах або галогенний прожектор
Інструкція
1
Відріжте відкидні стулки коробки для того, щоб одна зі сторін коробки була повністю відкритою. Одержаний ящик буде каркасом софтбокса.
2
Обклейте внутрішню поверхню коробки фольгою. Покриті фольгою внутрішні стінки будуть відбивати світло спалаху або галогенного прожектора.
3
Проробіть отвір у задній стінці коробки. Це отвір призначений для освітлювального приладу, який ви маєте намір використовувати.
4
Заклейте відкриту сторону коробки напівпрозорої тканиною або калькою. Це останній становить елемент софтбокса - розсіює екран. Відбитий від внутрішньої срібної поверхні світло, проходячи через екран, стає м'яким і рівномірним.
5
Встановіть спалах або прожектор. Для цього вставте освітлювальний прилад в спеціально пророблений для нього отвір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lAcRUfMW_JY
Зверніть увагу
При використанні зі спалахом такий саморобний софтбокс повністю безпечний. Але якщо вам потрібен постійний світло, і ви використовуєте прожектор, будьте уважні і включайте його тільки під час зйомки. Прожектори сильно нагріваються і можуть бути пожежонебезпечні.
Корисна порада
Щоб зроблений своїми руками софтбокс виглядав трохи більш професійно, можете пофарбувати його зовні в чорний колір.