Як перевірити датчик коленвала. причина несправності датчика положення коленвала ваз 2110.

У тих випадках, коли в наявності явне зниження динаміки автомобіля, а тим більше, коли загоряється на панелі приладів індикатор "Check ...", тоді слід провести діагностику всіх систем двигуна. Можливо, причиною несправності став збій в роботі датчика положення коленвала.
Вам знадобиться
  • - омметр.
Інструкція
1
Датчик коленвала, встановлений в різних місцях двигуна, залежно від марки і моделі автомобіля, призначений для передачі електричного сигналу ЕБУ, інформуючи систему про те, під яким кутом зараз розташований колінвал.
2
На основі отриманих даних ЕБУ (електронний блок управління) дає команду на подачу палива і іскрового розряду в певному циліндрі. Отже, збій у передачі даних різними електричними приладами, не виключаючи і датчик коленвала, тягне за собою погіршення характеристик роботи мотора, що відбивається на зниженні динаміки автомобіля під час руху.
3
Поява перерахованих вище «симптомів» надалі призведе до виходу датчика положення коленвала з ладу, і двигун машини перестане запускатися. Допомога у визначенні параметрів зазначеного датчика зможуть надати під час проведення діагностики на станції автосервісу.
4
Але що робити тим автомобілістам, яким до найближчої станції автосервісу треба ще добратися, і далеко не факт, що машина туди доїде самостійно? Вихід із ситуації тільки один: перевірити датчик коленвала самостійно.
5
Для виконання даної перевірки необхідно демонтувати датчик з двигуна і заміряти опір його обмотки омметром, яке має бути рівним у справного датчика 550-750 Ом.
6
Будь-які відхилення від зазначених величин свідчать про несправності вказаного електрообладнання, яке необхідно замінити.