Як розрекламувати фірму.

Види реклами тісно пов'язані з її цілями, а цілі реклами, звичайно ж, пов'язані з тими групами населення, які є споживачами даної послуги. Коли треба зробити вибір, і ви задумалися як розрекламувати фірму , необхідно виділити для себе мету реклами.
Інструкція
1
1 Імідж-рекламаОбично це реклама для створення сприятливого образу фірми. Основна роль такої реклами - познайомити потенційних споживачів з напрямками діяльності фірми і з тими явними перевагами, які отримує клієнт, звертаючись до вам.Дополнітельно імідж-реклама створює сприятливе враження про цю фірму. Основне призначення - закріпити у свідомості потенційних клієнтів позитивний образ фірми.Ета реклама зазвичай діє ширше інших видів реклами. Можна сказати, це реклама "на потім". Її спрямованість не тільки на потенційних покупців, але і на решту споживачів. Це все робиться для того, щоб при збільшенні кількості надаваних, ваша фірма вже викликала виключно позитивні емоції.
2
Ефективні способи, як розрекламувати фірму на імідж-реклами: - зовнішня реклама; - Розміщення рекламних роликів на телебаченні; - Реклама в газетах і журналах; - Участь у різних благодійних акціях з оповіщенням участі фірми в ЗМІ.
3
2 Стимулююча рекламаЕе напрямок - це стимулювання різних потреб покупців. Оскільки її спрямованість обмежена, то вона повинна бути призначена користувачам. Однак просто неминуче звернення до більшої аудиторії. Просто зазвичай важко строго виділити ваших потенційних покупців, але в даному випадку розширення аудиторії не навмисне, а зовсім случайное.Ето одна з найпоширеніших видів реклами. Вона повинна підкреслити основні переваги вашої фірми, її відмінні і позитивні якості в порівнянні з аналогічними фірмами. Якщо мова йде про послуги, які надає ваша фірма, то слід розповісти основні ваші переваги. Те що, пропонуєте ви - ні можливості отримати у інших фірм. Це можуть бути знижки, високий рівень сервісного обслуговування т.д.Основная мета стимулюючої реклами - це змусити споживача використовувати саме вашу фірму для отримання необхідної послуги.
4
Ось як розрекламувати фірму на стимулюючої реклами: • часто повторювана реклама в різних і популярних газетах і журналах (саме в тих, які потрапляють на очі вашим потенційним клієнтам); • "Яндекс Директ" або пряма поштова розсилка; • реклама по радіо; • активна участь у виставках; • найдорожча - телереклама (дуже ефективна, але її захмарна вартість цілком може поглинути величезну частину вашого прибутку).