Як розкрутити свій товар.

Розкрутка товара передбачає об'єднання в одній зв'язці трьох основних маркетингових складових: вивчення споживачів і ринку, реклама і піар. Для високої віддачі першої частини списку вам необхідно з'ясувати, що потрібно споживачеві. У другій частині плану головне - розмір бюджету. І остання частина, всупереч очікуванням любителів креативу, складається з вдумливої роботи і безсумнівно окупить перші дві частини плану.
Інструкція
1
Потрібно провести маркетингові дослідження того сегмента ринку, на якому ви розраховуєте отримати прибуток і думаєте як розкрутити свій товар. Якщо є можливість, то використовуйте свої сили, але якщо є фінанси - найміть дослідницьку компанію. Які ж питання задати респондентам? Хто конкуренти? І що вони можуть запропонувати? З якої причини їх товар купують потенційні споживачі?
2
Тепер потрібно придумати як доповнити споживчі якості вашого товара . Тут треба зробити два кроки. Порівняйте ваш товар з якостями продукції конкурентів. І другий крок - спробуйте переконати, що ви найкращі. Така хитрість дозволить вам не замислюватися, як розкрутити свій товар. І цільова аудиторія зрозуміє, що вигідніше ваша продукція, ніж та, що представлена на ринку.
3
Виберіть стратегію реклами. Тут все залежить від товара , який ви будете пропонувати. Це може бути реклама в ЗМІ, але якщо товар вузькоспеціалізований, то актуально тільки пряма реклама по кінцевим споживачам.
4
Розробка піар - кампанії. Розходження піару від реклами визначається тим, що набагато менше вимагає витрат. Але така робота повинна бути плановою. Ось тому звичайно вони плануються одразу на тривалий термін - приблизно на півроку або на рік.
5
Розробіть свою стратегію для розкрутки товара в інтернеті. Мережа інтернет - це один з найбільш низько бюджетних затратних рекламних носіїв. І звичайно ж, враховуйте свою цільову аудиторію щодо пропонованого вами товара .
6
розробити і впровадити фірмову символіку. Для розкрутки товара необхідно налагодити частий контакт своєї цільової групи з брендом. Контакт може бути і візуальний. Адже просування в інтернеті - одна справа, а створення віртуального офісу - зовсім інше. Необхідно зробити свій сайт вельми інформативним, досить легким з точки по навігації і доступним для пошуковиків.
7
Створюйте інформаційні сплески. По можливості часто безкоштовно миготять на сторінках як електронних, так і паперових ЗМІ. Так ви знаєте, як розкрутити свій товар, щоб викликати щирий інтерес прес-релізом не тільки кінцевого споживача, але навіть редакторів газет і журналів.
Зверніть увагу
Висока якість складання релізів в повній залежності від того, як швидко ви розкрутіть фірму.
Якщо ви вирішили зайнятися своїм бізнесом, не будуйте ілюзій, ви повинні вкрай тверезо оцінювати свої сили і можливості, свою ринкову вартість. Для того щоб коштувати дорого, необхідно «розкрутити» свій продукт , стати не просто товаром або послугою, а цілим брендом.
Інструкція
1
Вивчіть ринок конкурентов.Обратіте, в першу чергу, свої погляди в сторону конкурентів. Як вони пакують і пропонують свій товар, де його рекламують і просувають, які акції для підвищення лояльності клієнтів проводять? Яка у них упаковка, рівень сервісу. Не намагайтеся винайти колесо, це вкрай невдячна справа, візьміть у них все найкраще і виключіть те, що не подобається людям, вивчіть громадська думка, створіть фокус - групи і опитаєте їх.
2
Вивчіть свою цільову аудіторію.Детально опишіть людини, потенційного покупця вашого продукт а. Хто він, з якої родини, якої статі і віку, освіти і доходу. Чи займає керівні пости або навпаки, є виконавцем? Їздить Чи на машині або користується громадським транспортом? Дивиться телевізор або у нього не залишається на це часу? Можливо, у нього є діти або домашні тварини? Ви повинні не тільки побачити цю людину у своїй уяві, ви повинні вжитися в роль, зрозуміти, чого він хоче, як відчуває, що йому приємно, а що викликає огиду. Чим точніше ви опишіть свою цільову аудиторію, тим точніше ви виявите ту саму цінність, за яку клієнт готовий заплатити додаткову вартість? Може бути, це буде престиж, для людей з високим доходом. Може, безпека для сімейних людей, або сексуальність і краса для молодих.
3
Реклама товару і реклама услугі.Ваш продукт може бути як товаром, так і послугою. Пам'ятайте, що реклама товару та послуги відрізняються один від одного. Товар ми можемо помацати, приміряти, якось візуально ознайомитися з ним до моменту покупки. З послугою же все набагато складніше. Ви як би повинні переконати, що виконаєте доручену вам завдання добре і в термін, а клієнт повинен повірити вам на слово. У рекламі послуг найголовніше дві речі - прозорість ваших намірів і демонстрація. Ніколи не приховуйте від потенційних покупців можливі вади. Не уникайте критики. З її допомогою ви можете самовдосконалюватися, зростати і поліпшуватися. Попереджайте клієнта про можливі затримки або інших проблемах, пропонуйте компенсації. Намагайтеся демонструвати вашу послугу. Проводите безкоштовні тест-драйви, поширюйте відео-ролики, збирайте фокус-групи і просите їх висловитися на велику аудиторію про вашу услуге.Ви повинні переконати клієнта подолати його страх перед невідомістю.
4
Унікальне товарне предложеніе.Для того щоб продукт став брендом, потрібно щоб він був унікальним. Запропонуйте людям те, чого не пропонують конкуренти, унікальну упаковку, відмінний сервіс, гарантійне обслуговування. Зробіть все, щоб вашому покупцеві не тільки захотілося повертатися до вас знову і знову, але ще й розповісти про вас всім своїм друзям і знайомим.